bugün

az önce eksi * de gördügüm, yakin tarih te diktatör lerin yaptigi katliamlari gösteren liste.

http://www.filibustercartoons.com/monsters.htm
(bkz: şahin k)

edit: görsel
kaynak götüm denebilecek kapasitede bir listedir.
(bkz: van gölü canavarı)
(bkz: yok öyle bir şey)
atam ın da yer aldığı uydurma bir listedir. hem diktatör olarak belirtilmiş hem de katliam denilmiştir. kendi vatanını korurken yapılan katliam! ve tutup bir yazar bunu buraya taşıyıp canavarlar diyebiliyor... herkes haddini bilsin, üç beş çapulcu vatan uğruna yapılanları katliam olarak görüyorsa yemek yediği tasa tükürüyorsa, katliam yapmayanların memleketlerine yerleşsin...
(bkz: deccal)
tarih nankördür, göremez öyle şeyler.

(bkz: Yanlış açılan başlıklar)
tüm liderleri canavar illan etmişler... recep yok ya ama. yandık.
(bkz: abdullah öcalan)
Atataürk' ü o ecnebilerle aynı listeye koymak bile büyük bir hatadır. ama ilk üçe kesinlikle katılıyorum.
(bkz: mehmet ali ağca)
(bkz: mark david chapman)
Hitler'in zirveyi zorladığı listedir.

Stalin akıllı olsun, akıllı.

Önemsiz bir listedir. Valla bak. Eğlendim ben.
enver paşa'yıda ermeni soykırımı ile suçluyor. kesinlikle dezenformatif bir çalışma.
ne ilginçtir ki tek bir tane usa, uk ya da france adı barındırmayan liste.

edito: italya nın roma tarihinden bahsetmiyorum bile. her neyse kimseyi savunmuyorum burda. whatever happened, happened.
içeriğinin büyük kısmı gerçekten o listede olmayı hak etmiş olmakla birlikte, belli ki kasma ve eklektik şekilde ve fazlaca bilgi edinmeye çalışılmadan oluşturulmuş bir listedir. en alt gruba "over 10.000" denip atatürk pat diye zirveden listeye kaktırılırken nedense listede dikişleri her yandan patlayan örnekler olduğu için konduğu anlaşılan kral leopold dışında "emperyalist canavar" veya suharto dışında "abd'nin cici canavarı" diktatör örneklerine pek rastlayamamaktayız. misal, ne pinochet'yi ne videla ve benzerlerini nedense göremiyoruz. iç savaşlarda da nedense mesela "ho chi minh" gibi örnekler konurken karşısında yer alanlara toz kondurulmamış...
(bkz: Loch Ness Monster)
(bkz: kurabiye canavarı)
(bkz: adnan oktar)
(bkz: tazmanya canavarı)
(bkz: t rex) (#529127)
godzilla.
(bkz: hannibal)
(bkz: kasımpaşa canavarı)
bazı canavar yandaşlarını rahatsız eden listedir. evet alın işte sevdiğiniz değer verdiğiniz adam bu. o adam milyonlarca çocuğu açlıktan öldürmüş sen hala ona inan ona güven sözlerini dinle.