1. 990.
    vay arkadaş trt ye geçmiş.
    edit:bir kereye mahsusmuş
    ... keyfiminkahyasiyim
  2. 989.
    Bizim millette ne seviyo böyle gizli kapaklı isimleri allahinizi severseniz doğru düzgün bişey köyün şu isimleri. Sanki çok büyük bir sirdan bahsediyolar.
    ... ulu mu dag sozluk
  3. 988.
    artık adam akıllı program olmadığı için zaman zaman eskilerini açıp izlediğim tarih programı.
    ... keyfiminkahyasiyim
  4. 987.
    trt izlememi sağlamış olan program. programı bıraktıklarında bebeydim şimdi büyüdüm kocaman oldum. gece yarılarına dek heyecanla yaprak çıksın hadi yaprak çıksın diye beklediğim günlere döndüm.

belirtmeden geçemeyeceğim nurhan atasoy sen pamuk gibi bir sabır taşısın, tanrı uzuuun uzuuun ömürler versin.
    ... masallarin masali
  5. 986.
    zamanında habertürk'te yayınlanan en güzel tarih programlarından biri, pelin batu'yla iken program çok daha güzeldi bence..

ara ara youtube'a girip bazı bölümleri izlediğim çok oldu, tamamen arşivlenmesi gereken bir program bence..

bugün trt 1 de yayınlanan programa gelince; 22.30 da başladı, 2-3 saat kadar izledik, muhtemelen halen devam ediyordur..

kaşgarlı mahmut'un divanu lugati't türk'ünden tutun, matrakçı nasuh'un beyan-ı menazil-i sefer-i ırakeyn'ine kadar çok değerli eserler üzerine konuşuldu..

youtube'a yüklenir heralde, ordan bir tekrar yaparız yine..

bugünkü yayınlanan program sadece bugün için tek bölüm olarak düşünülmüş, sonra devam etmiyor yani, onu da belirtelim..

program başlayınca murat bardakçı kendilerini yağcılıkla suçlayanlara vs. bi güzel giydirdi * neyse oralara fazla girmeyelim..

nurhan hoca ben gibi sanat tarihçisi, erhan'ı anlatmaya gerek yok sanırım, zamanında zaman gazetesi'nde yazılar yazıyordu, sonra milli savunma üniversitesi'ne rektör olarak atandı sanırım, ah güzel ülkem..

murat bardakçı'yı da sanırım biliyorsunuzdur, son osmanlılar diye anılan kimselerin torunlarının çoğuyla arkadaş, bayağı yakın.. yayımladığı eserleri de genelde ittihatçılar üzerine..

program rağbet gördü bence, belki devamına yönelik bişeyler yapabilirler..

neyse bu kadar yeter *
    ... dejan bodiroga
  6. 985.
    kitap okuma oranı çok düşük olan millet tarafından önemsenen vasat program.
    -4 ... the e r e c t o
  7. 984.
    Türk televizyonlarında tüm zamanların en kaliteli tarih programıdır.
    izleyin izlettirin.
    TRT 1
    2 -2 ... iyneci bey
  8. 983.
    Erhan afyoncu siyasete bulaşmamış biri olsa hocalığına bilgisine diyecek söz zaten yok ama, neyse.

Eski tadı vermez.

Murat bardakçı zamanında habertürk’ün habertürk olduğu zamanlarda yaptı bitirdi bu işi. Hemde tertemiz yaptı.

Murat bardakçı da o eski çizgisinde değil. Fazla değişen bir şey yok tabi ama yine de neyse diyorum.
    1 ... pehlivanov
  9. 982.
    artık suyu çıkmış akp düzeninin çarkında ancak cahile hitap edecek ..
    şunu yazayım murat bardakçı'da çok şey öğrenmiş biriyim ...

ama hala götlük yapıyor götlük yapa yapa göt oldu.
    1 -1 ... baris hemen simdi
  10. 981.
    erhan afyoncu'nun teşrifleri ile .

bu adam sureti türk ordusuna subay yetiştiriyor ..

yazık bu ülkeye ama hak ediyoruz 2200 yıllık ordu diye sallarsan sonuç erhan afyoncu olur...

anlayana.
    ... baris hemen simdi