bugün

tarih öğretmeninin yahudi olduğu sonucunu çıkartabileceğimiz olay.. "herkes bizden diyor, durduramıyoruz..", yazıktır.. böyle eşdinsel manyaklara da hasta olmaktayım, öpüyorum..
sonuç olarak atatürk ün yaptıklarını ve değerini azaltmayacak söylemdir. ateist olsa ne yazar.
dünya ya bir atatürk daha geldi mi?
ilgili konu için;
(bkz: atatürk ve masonluk)
lisedeki en sevdiğim hocam olan tarih öğretmenimi neden çok sevdiğimi anladığım durumdur.
aşıktı atatürk' e. aşık olan kişinin en yakın arkadaşına heyecanını anlatması gibi işlerdi derslerini. güzel ve zeki bir kadındı. atatürk keşke tanıyabilseydi onu. izleyebilseydi kendisi hakkında nasıl ders işlediğini.

oha lan n'oluyo budutu: entry kalk gidelim diyor baslik bok yeme otur. baslik mi degisti yoksa ben bu kadar alakasiz entryler giren bir tip miydim?
tarih öğretmenini bilmem ama o kalite de bir başka şerefsiz; yazar, derin devlet adamı ve hatta derin dizilerin konsept danışmanı kişi de kitapların da atatürk ün yahudi olduğu iftirasını sürekli kurcalar.
bunu eğer hakaret etmek için bilinçli söylediyse -ırkçı bir tutum bize yakışmayacağı için- yahudiliği hakaret unsuru olarak kullanmasından dolayı israil'in ortasına paraşütle atıp bırakılması geeken şahsiyet. Bu durumda hergün 3 öğün humus yiyerek kendine gelmesi muhtemeldir.
"su grup ta ermeni, oteki taraf kurt, asagisi hede yukarisi hodo... komplolaaaarrr!!! yasasin kunteper irki!" deme egilimi yuksek insandir tahminen bu hoca. arada bir cayira birakilmalidir, belki mevlam kayirir hani.
gerçekte ne olduğunu bir kendisi bir de allah bilir. lakin atatürk'e yahudi demek saçmalık sınırlarını zorlamaktır.
bahsi geçen öğretmenin, onca sene boşuna okuduğunu ve ziyan bir mesleki karaktere sahip olduğunu gösterir.

tarih, belge ve kanıtlar olmadan sadece bir söylentiden ibaret hale gelir. tarihi öğretme iddiasındaki bir insanın da bunu bilmeme gibi bir durumu ve lüksü elbette ki yoktur. velhasıl, kalkıp da birisi şudur, bu adam şu ırktan gelmektedir gibi bir iddia ortaya tıyorsanız bunu bazı kanıtlara dayandırmanız gerekir. yoksa öyle bol keseden "sen ermenisin, sen yahudisin" diye sallamak kolay tabi.

tabi, bu lafın söylenme amacı da önemli. yahudilik kavramı ile kastedilen bir aşağılama mıdır? öğretmen bunu neyi kastederek söylemiştir, bunları da bilmek lazım elbet.

hadi hepsini geçtim, diyelim ki yahudi. bu yine de hiçbir şeyi değiştirmez ki. yine bu ülkeyi yoktan var eden insandır mustafa kemal. yine, birarada olamayan, bölük pörçük insanlara ulus olma bilincini aşılayandır. yine, hepimizin atasıdır.

bu dünya bir tane daha mustafa kemal görmedi, görmesi de zor gözüküyor. yahudiymiş, masonmuş, türkçüymüş bunları bir kenara bırakalım artık. kimseye faydası yok bu anlamsız tartışmaların zira.
(bkz: öğretmenin çorbacı olma ihtimali)
(bkz: çorbacı)
atatürk yahudi değildir ama bir ara masonların arasına girmişliği vardır. bunun sebebi de o karışık dönemde yandaş sağlamak ve lobi oluşturmaktır. masonlardan bir b.k olmayacağını görünce vazgeçmiştir zaten bu çalışmadan.
atatürk' ün o müthi$ zekasına ve ba$arılarına, yaptıklarına kar$ı kıskançlık besleyen, bok atmak isteyen ki$inin olmayan bir eksiği ya da açığı, varmı$ gibi göstermesidir.
atatürk ün dogdugu zamanlar da selanik in nüfusunun cok büyük bir kısmı yahudi ve sabetayistlerden(sabetayist:kökleri yahudi olup daha sonradan zorlamalarla veya toplum içinde daha rahat yasayabilmek için islamı göstermelik olsada benimsemiş insanlar) geri kalan yunan ve cok cok az olarak türklerden olusmaktaydı. ve ali rıza efendi nin de bildigimize göre modern bir insan olması bu iddiayı dogrular nitelikte gibi gözüküyor. yalnız öyle olsa bile bu hiç ömenli degildir. atatürk zaten bir dine inanmıyordu böyle seyler umrunda degildi ve o her zaman türk olmakla gurur duydu türkiye ye türk insanına hizmet etti türkiye yi kurdu, türklerin tarihini herseyini araştırdı ömrü yettigince...önemli olan budur zaten. ama bu tarih ögretmeni kanımca hakaret etmek için söylemiş bu lafı! böyle zavallı insanlardan malesef cok var....
konu hakkında çok detaylı bilgi içeren bir yazıyı alıntıladığım :
(bkz: atatürk ün soyu)
"eşşeğe altın semer vurmuşlar, eşşek yine eşek" atasözünden de anlaşılacağı üzere öğretmen olmak cehaletin sonlanması anlamına gelmiyor, buda güzel bir örnek.
bizim bakkalda aynısını soylemişti. yeminle. kesin fetocudur bizim bakkalda fetocuydu.
(bkz: tarih öğretmeninin atatürk e yahudi demesi)
tarih öğretmeni olamamıştır. öğretmen olamamıştır. her şeyden önce insan olamamıştır.
badem bıyık torpiliyle öğretmen olmuş ve boş konuşan yavşaktır.
(bkz: eğitim cehaleti alır eşeklik baki kalır)
baki kalanlarla konuşuyordur .
güncel Önemli Başlıklar