bugün

mantıklı gelmeyendir. dünyada hayvan hayvanı yerken, güçlü güçsüzü ezerken kimse bana bunun olmadığından bahsedemez. zeka düzeyi geli$tikten sonra durulmu$ olabilir ama vardır yani mantıken olmalı.
yamyamlık var, insan insanı yemiştir. belki halen daha yiyen vardır.
(bkz: ışid)
arada çıkmıyor değil ama.
seni yemişler arkadaşım dediğim.
(bkz: sen öyle san)
Abd de ki yamyamlar ı unutmuşsun. insan cenini yiyen çinlileri de unutmuş adamımız.
Değil yamyamlık, sevgisinden bile yiyenler olmuştur.
Hiç mi yiyişen çift görmediniz?
mantıklı gelmeyendir. fakat bir şey yanlış söylenmiştir. dünyada hayvan hayvanı yerken ibaresine bir düzeltme; insan da bir hayvandır. düşünebilen memeli ve omurgalı bir hayvandır. ve insan hayvanı başka hayvanlarla beslenebilir. başka hayvanlar kolay kolay insanla beslenmezler. hatta zorda kalmadıkça insan öldürmezler. insanın insanı yediği zamanlar tabi ki olmuştur ama tadı kötü olunca yenmez bu lan deyip bırakmışlardır muhtemelen.
kabileler, bazen de halkın içinde yaşayan insanlardan da yiyen olmuştur. ülkemizde de böyle biri olmuştu o eti bir de dağıtmıştı herhalde. yiyenler tadının güzel olduğunu söylüyordu bir de böyle bir şey yapanlar yani.
daha geçtiğimiz yüzyılda kollektivizasyon sürecindeki Rusya'da, stalin önderliğindeki Rusya'da, köylülerin aç kaldığı için diğer köylerden çocukları kaçırıp yediği rivayet edilir. diğer ruhsal bozuklulara ve seri katillere hiç değinmiyorum bile.
insan eti çok güzel diyolar ama bilemiyorum.

(bkz: şehir efsaneleri)
neandertal'leri kim yedi mk diye sorulan olay.
(bkz: andes survivors)
(bkz: Mein teil)
(bkz: homo homini lupus)