1. 1.
  asla almadığım ve hatta adını bile yeni duyduğum taraf gazetesinin çeşitli kullanım yerleridir.

  örnek : muhabbet kuşunun kafes altına serilir, yerlere paspas çekilince çamurlu ayaklarla basılmasın diye yerlere serilebilir, camlar gayet güzel silinir, bekar evlerinde perde niyetine cama yapıştırılır, huylu arkadaşı kızdırmak için bir yeree süğrterek gıyk gıyk yaptırılır, zorda kalınınca taharetlenmek için kullanılabilinir vs.
  1 -2 ... erecte
 2. 2.
  gerekirse paraya kıyıp 1 seferlik de olsa sofra örtüsü alınabilir, paspas alınabilir ama yine de o gazeteye para kazandırmamak için alınmaz. bi dakika lan başka gazete yok mu amk? hiç alma işte.
  -1 ... channingtatum
 3. 3.
  kiraathane isletiyorsaniz sabahlari dukkani acarken dukkana alabilirsiniz.

  not:taraf gazetesinden, cizgisinden, yazarlarindan nefret ediyorum. ama arkadasim, bu is boyle olmaz. adamlar binlerce vurusluk yazilar yaziyolar. koskoca gazete basiyolar. gazetenin mansetine bakip 'taraf gazetesinin kullanma yerleri' diye aklin sira gazeteye hakaret etmekle o adamlara prim vermekten baska hicbisey yapilmaz. bu hakareti eden insan, kendisi ciddi bisey anlattiginda fakat karsisindaki onu alaya aladiginda direk 'verecek cevabi yok' moduna girmekten geri kalmaz. ucuz cumleler bunlar. o gazetelere atilan butun mailler okunuyo. madem taraftan nefret edecek kadar, onu elestirecek kadar hakimsin bu konulara, mailini yaz. ha yoksa baska seylerle mesgul olalim, siyaset boyle yapilmaz. meme, got, fenerbahce, cep telefonu vs. gibi binlerce ilgi cekebilecek konu var.
  -1 ... topraksizkoylu