1. .
  tsk'nın yoz ve çürükleşmiş yapısı asla ispat edilemeyecek, ceylan önkol gibilerden haberdar olunamayacak, kemalist otoriter zihniyet durdurulamayacak ve türkiye gerçeklerle hiçbir zaman yüzleşemeyecekti. adana'da geçen hafta parasızlıktan yayımlanamayan bir gazeteden bahsediyoruz tüm bunları bu gazetede çalışan onurlu, demokrat insanlar gerçekleştiriyor. iyi ki varlar... iyi ki varlar...
  6 -8 ... abi deme lazim olur
 2. .
  şimdi hiç bu karışık olaylar olmamış olurdu. herkes kavgasız bir türkiye görürdü.
  1 -4 ... thebash
 3. .
  über başlıklarımız olmazdı. hepimiz kahrolurduk.
  edit piaf: imla.
  ... sozlukkanberi
 4. .
  darbeler olurdu.

  darth vader turkiyeyi ele gecirirdi. allah melek ordusunu gonderip ulkeyi basardi. cinler tayyibin icine girerdi. kisacasi felaket olurdu.
  1 -1 ... scurtel
 5. .
  taraf olmasa maraf olur, yine olan olur...
  1 ... la maison bleu
 6. .
  ülke atatürkçü yolda onun izinde emin adımlarla gidecek onun evlatları terörist diye hapislere atılmayacak. dağdan gelen * orospu çocukları mitingle çiçekle karşılanmayacaktı. şeriat cumhuriyetin önündeki en büyük tehlike olmayacaktı.
  1 -2 ... piskopatdeli
 7. .
  tc de yaşayan vatan hainlerinin sayısını öğrenemeyecektik.
  ... jigsaw2
 8. .
  türkiye'de demokrasi ve özgürlük kavgası hiç başlamazdı. millet bir taraftan yine düzülmeye devam ederdi.
  1 -1 ... morjivet
 9. .
  büyük ortadoğu projesi'nin uygulayıcısı büyük şeytan ve içimizdeki avaneleri başka bok atma yöntemleri bulurdu. hiç şüphemiz yok bundan...
  1 ... protest sanayici
 10. .
  bazen düşünüyorum taraf gazetesi olmasaydı ne olacaktı halimiz diye. gerçekten büyük şans. bir gazete çıkıyor yumurta göte dayanmışken, bir kaç ay sonra gerçekleşeceği varsayılan darbe girişimlerini açıklıyor. tsk'nın içindeki vatan haini oluşumları ortaya çıkarıyor. ve herşeyden önemlisi belgelerle konuşuyor, atıp tutmuyor. genelkurmay başkanının kağıt parçası dediği, muhalefet partilerinin ak partinin oyunu dediği belgeleri çıkarıp bir bir anlatmaya çalışıyor. rüya gibi gerçekten. keşke cumhuriyetin kuruluşundan bu yana var olsaydı da bütün darbeleri bize haberdar etseydi. iyi ki varsın.
  1 ... jackmesrine