1. 1.
  bir grup sivil toplum örgütü tarafından internette başlatılan olay. bugün şans eseri gördüm. başlıkta türkiye de kaos yaratan bu gazeteyi hep birlikte kapatalım yazıyordu. keşke bu kampanya dahada büyüse ve tüm türkiye nin merakını uyandırsa. taraf kapatılırsa en azından kaos birazda olsa biter ama zamanla vakit kankerdeşlerde var sahi.
  6 -8 ... thebash
 2. 2.
  (bkz: yavaş)
  3 -10 ... abi deme lazim olur
 3. 3.
  (bkz: faşizm)
  3 -4 ... cedric8
 4. 4.
  imzamı onlar için harcayamam. gider ona imza atacağıma aynı imzayla mehmetçik vakfına bağış yaparım. onlar havlasınki bizde elimizde nelerin kaldığını kimin gerçek kimin sahte olduğunu anlayalım.
  2 -3 ... piskopatdeli
 5. 5.
  akp hükümeti sonrası muhtemelen basılıcak ilk yerdir.
  1 -2 ... dunyayi kurtaran adamin torunu
 6. 6.
  bir bu eksiktidir amına koyim..işimize gelmeyen herşeyi kapatalım işimize gelmeyen herkesi öldürelim.
  5 -4 ... azelll
 7. 7.
  ıslak imza makinası kullanıyorlardır kesin.*
  4 -1 ... rusenamcaninoglusedat
 8. 8.
  taraf gazetesi olmasaydı, ne ergenekon terör örgütünün varlığından, ne de diğer darbe girişimlerinden haberdar olunacaktı. tsk içerisindeki cuntadan kimsenin haberi olmayacaktı. belki şimdiye o çok bahsedilen darbe girişimleri gerçekleşmişti, darbe yapılmıştı bile. ülke yine krizlerle boğuşacak, hiç olmazsa 15 yıl geriye gideceki. sadece ve sadece tsk nın kendini ülkenin tek ve vazgeçilmez oluşumu sanmasından ötürü.
  tsk yı halkın gözünde "devlet" olarak gösterebilmek için pkk kurulmuş, bile bile şehitler verilmiştir. yapılan darbelerden önce insanlar katledilmiştir. nitekim son darbe girişimleride bu doğrultuda gerçekleşecekti. camiler bombalanacak, darbeden önce ülkede kaos varmışçasına bir hava yaratılacaktı. insanlar ölecekti, ülke ekonomik krize girecekti.
  şükretmeliyiz ki taraf gazetesi var. yoksa 21.yy'da sokağa çıkma yasaklarına bile maruz kalabilirdik. ak parti ile aynı doğrultuda düşünmesi, cesur hareket edip sözünü esirgememesi yüzünden bazı kesimlerce "bu ne cüret" denilip taşlanmaya kalkınmış bir gazetedir. allah başımızdan eksik etmesindir.
  6 -7 ... jackmesrine
 9. 9.
  başbakanımız recep tayyip erdoğan'ın köşe yazarları ile ilgili yapmış olduğu talihsiz açıklamadan daha vahim gibi görünen kampanyadır. taraf gazetesine zarar verebilmek veya durdurabilmek için çok daha gelişmiş planlar ister bu iş. zannımca bu kampanyayı başlatanlar facebook'ta da onlarca grup kurmuş, şu sıralar arkadaşlarını gruba davet etmekle meşguldür.

  gülünç duruma düşmekten başka bir işe yaramayan bu kampanyaya taraf gazetesinden hoşlanmayan kişiler bile güler, ciddiye almaz, tabi ki akıl sağlığı yerinde ise.

  şu sıralar sol framde de bu kampanyanın sahibinden bahsediyorlar.

  (bkz: yasakçı kemalist zihniyet)
  4 -4 ... morjivet
 10. 10.
  taraf gazetesi bir kamu kuruluşu yada halkın vergileri ile kurulmuş hizmet sektörü olmadığı için 70 milyon imza bile toplansa kapanamaz. şaka maka ilker başbuğ'a kağıt parçasını fena yedirdiler. bundan sonra büyük lokma yer. fakat büyük söz söylemez. söylese de kimse inanmaz. yalancı çobana döndürdüler koca genelkurmay başkanını.
  7 -3 ... mindkiller