bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    uyrugu beni, sanı belli, ırkı belli, memeleri belli türk ineğini markalaştırmak için tarım bakanlığı girişimlerde bulunmustur. hatta operasyona "anadolu esmeri" ismi verilmiş olup ilk buzagılar doğmaya başlamıstır bilem.
    ... martyns
  2. 2.
    oldu olacak bir de nüfus cüzdanı verelim ineklere... toplu taşıma araçlarına da uyarı levhaları asalım... lütfen hamile türk ineklerine yer veriniz...
    ... phyxius
  3. 3.
    üretinde elinizde patlasın dedirten eylemdir.. insana ayrıca sanki herşeyimizi pazarladık bi o kalmıştı da dedirtir başlıktır kendileri..
    ... freeplayer
  4. 4.
    (bkz: sokaktan toplasın yeter de artar)
    1 ... darwen
  5. 5.
    (bkz: ne diyem mahmut mu diyem)
    ... expert16
  6. 6.
    yaratılacak bu ineklerle gelin-kaynana vb.programlar yapılarak uzunca bir süre gündem meşgul edilebilir.destekliyorum.
    ... zeytan
  7. 7.
    ciddi bir mesele olup, bununla ilgili bilimsel dokumanlara dunya'nin bir cok yerindeki akademik veritabanlarindan ula$ilabilir.

ayrica tarim bakanligi hicbi$ey yapmasa "ne boka yariyo lan bunlar" denmesi, boyle bi i$e kalki$inca da "hskttir lan!" $eklinde tepki verilmesi, "bok atacam da bahane ariyorum" durtusunun tavana vurdugunun ayri bi gostergesidir...
    ... fitter happier