1. 1.
    şak şuka hakkında "böyle bir şarkıyı ancak ben yazabilirdim" diyen şarkıcı.klibinde de akrabalarını oynatmış.
    7 ... gothic evil
  2. 2.
    böyle bir şarkıyı ancak ben yazabilirdim derken doğru söylemiş zıpır kardeşimiz...*

(bkz: kendine yakisani yapmak)
    1 ... selmagezinir
  3. 3.
    (bkz: sarışın zenci)
    4 -1 ... yasak merve
  4. 4.
    djibril cisse nin 5 yaşındayken kuştepede kaybettiği ikiz kardeşiymiş,bende yeni öğrendim,kendisini romanlar yetiştirmiş...

ayrıca tarık ta bu durumdan feyz alarak liverpool a gidecekmiş,şarkıcılığı bırakacakmış...*
    9 ... selmagezinir
  5. 5.
    yıldo: abi adamlar ne biçim gece görsem kaçarım, geçen beni aldılar aralarına bir dansetmeye başladılar zor kurtardım kendimi, kabus gibi ya dediği ilginç insanımız...
    4 ... erme1984
  6. 6.
    (bkz: şakşuka)
    (bkz: kuştepe)
    1 -1 ... comedia
  7. 7.
    dünyaya masrafı ne kadarsa ödemeye razı olduğum yeterki def olsun gitsin dedirten herif.
    -2 ... bu yazar guncel degil
  8. 8.
    ünlüler sirki isimli sapır saçma programda gördüğüm, muhabbet kuşuna benzettiğim ünlümsü kişilik.
    1 ... simetri
  9. 9.
    bi ara galatasaray'da da top koşturmuş Xavier adlı zenci kırosuna fena halde benzettiğim; şarkıcı.
    -1 ... krakermisin
  10. 10.
    uzun süre "nan kime benziyo bu" dedirten, akabinde akla hemen no doubt'tan tony kanal'ı getiren insan yavrusu;

tarık mengüç * tony kanal
    1 -1 ... kelly