1. 1.
  MiT ajanı. 1975'te teşkilatla ilişkiye geçti, 1978'de ilişkisi resmileştirildi. Mehmet Eymür'ün ekibinde yer aldı. 1994 yılında Korkut Eken aracılığıyla Mehmet Ağar'la tanıştı. Kimliği belirsiz kişilerce 1995'te kaçırıldı, halen kayıp.
  Orta Asya'daki 4,5 milyon dolarlık uyuşturucu parasının Kıbrıs'ta First Merchant Bank'ta aklanması sırasında ortaya çıkan anlaşmazlık yüzünden, uyuşturucu ihbarı ve Susurluk Çetesi ilişkilerinin bozulması sonucu kaçırıldığı iddia edildi.
  Kaybolmasının ardından Mehmet Eymür'ün, kızı Hande Birinci'yi arayıp babasının Korkut Eken tarafından kaçırıldığını belirttiği öne sürüldü. Onu en son görenlerin Özel Timci polisler Ayhan Akça ve Ziya Bandırmalıoğlu olduğu anlaşıldı.

  http://www.milliyet.com.t...006/10/30/pazar/apaz.html
  1 ... adini unutan adam
 2. 2.
  1995 yılın da silivri yakınların da (bkz: chevrolet corvette) marka aracı terk edilmiş bulunan kayıp (bkz: mit) mensubu.
  ... lakko
 3. 3.
  1995 te kaçırılmasına rağmen hala daha bulunamayan eski devlet görevlisi mit ajanı. kaçırılmasında da derin devletin parmağının olduğu açık.
  ... fulyauysal
 4. 4.
  ayhan çarkın'a göre hala yaşadığı söylenmekte.
  ... gimenez
 5. 5.
  mart 1995'de içinden kaçırıldığı araç 34 zu 478 sahte plakalı kırmızı bir chevrolet camaro idi.
  ... pulemjot kalashnikova
 6. 6.
  yüksekova çetesi'nin lideri savaş buldan'ı düzce'nin yığılca ilçesinde öldürdükleriden dolayı aranmaktaydılar bir zamanlar.
  ... gulhan seven adam
 7. 7.
  ayhan çarkın'ın "pis işleri açıklayacaktı, öldürüldü. eğer isterlerse cesedinin yerini gösteririm çıkarır dna testi yaparlar" dediği kişi.

  http://www.hurriyet.com.tr/gundem/19497502.asp
  1 ... laguna
 8. 8.
  tarık ümit
  ... recomax