bugün

insanlar tarafından fantastik sebeplerden ötürü çok fazla beğeni gören, biz erkekler tarafından genellikle güzellik ön planda tutularak örnekleri verilen bayanlardır. benim açımdan '' cameron diaz'' ülkemizde de '' naz elmas ve cansu dere'' bu sıfatı hak eder.
(bkz: charlize theron)
sözlükte 18 yaş altı eli zikinde abazan ergenlerin dolaşmadığını varsayaraktan,

http://www.topnatasha.com...i/russian_bikini_girl.jpg

tapıyorum ben bu karıya. monitörün önünde eğildiğimi de söylerim utanmadan. topnatasha'ya falan girmiyorum, başkası yollamıştı. yollamaz olaydı kitapsız.

eksileyenin ve buna bakıp da uyarılacak olanların çarpılacağına inanıyorum ayrıca. cinsel birşey değil. tanrıçaya azılır mı lan?! cemaatle ibadet daha makbulmüş, mesaj atın görüşelim.
tapışmayın ; tepişin.
(bkz: emine erdoğan)

yanlış anlasılmasın, kocasının o " muhterem" yüzünü sabah-akşam hergün görme eziyetine bunca yıldır sabırla katlanabildiği için takdir etmekteyim*.
(bkz: melissa theuriau)
(bkz: monica belluci)
(bkz: angelina jolie)

uzaktan tapıyorum; yoksa alt metni açık açık yazdırmayın.
(bkz: simone simons)
(bkz: charlotte wessels)
(bkz: scarlett johansson)
herkes için kendi annesi.
bir kadına tapmak gibi düşmektir. insanın bu kadar alçaldığı başka bir zaman yoktur şahsımca.
(bkz: kadına tapmak)
(bkz: salak insan olmak)
kadına değil tapmak , limitlerinden fazla değer vermek , veren kişinin değerinin imkb nin 16500 seviyesine inmesi gibi bir durumdur , yani kısaca yoktur öyle bir kadın olmayacaktırda , zira olsaydı tanrı erkeği kadından sonra ve kadının kaburgasından yaratırdı.
(bkz: inanna
görsel
Aslolan adriana lima'dır.
benim için annem onun dışında zor.
görsel
görsel
Tabii ki de Pembe.
tanrıçalardır.
adı, sözü, yüzü, içi, sesi, saçı güzel kadınlar.

bunların hepsi tek bir adreste toplanmış. *
(bkz: amy acker)

underrated dır tabii.herkes bilmiyor ne yazık ki.yeni bitirdiğim person of interest ın etkisindeyim diye değil.apayrı bir olaydır amy acker.evet.
tanrıçamdır.
erkek olsam rihannaya tapardım.
Milla jovovich katheryn winnick Rihanna Alexandra Daddario.
anne'dir.
Benim için Bella rolland'dır, tapıyorum ona; tanrıçam o benim.
Murat övüç.
Benim için en itaatkar olanıdır.

Tezat gibi görünse de lakinki öyle değil.