bugün

Hastadır. Korkar ve acelecidir. Durum ağırlaşmaya başlarsa eğer ağlasada ciddi konuşulması, gerekiyorsa ayrılınması gereken sevgili.
ciddiyetin zamanla alakasız şekilde geliştiğini dünya-aleme olmasa da, en azından bulunduğu mahalleye ispat eden sevgili türüdür.
hem iyi hem kötü çelişkisini yaşayacağınız bir durumdur.Ciddi olmasa ciddiyetsizlikle suçlarız ciddi olunca da fazla ileri gittin deriz.
napsak ki?
2 ay kısa bir süre olduğundan sevgilinin ciddi düşünmesi birşeyi değiştirmez. evlenilse de itina ile seve seve boşanırlar. yıllarca birbirini iyi tanıdıklarını sanan insanlar bile dönüyorsa ciddiyetten, o iki aylık mevzu ciddiyet değildir kedidir efendim.
çıkarcı sevgili için çocugu yada kızı kapatılmasının gerekliliğini tamamiyle hesaplanabilmesi için gereken asgari süre.
"ne zaman tanışıldı da, ne zaman sevgili olundu ?" sorusunu akla getiren eylemdir. ama eğer "ilişkiye başladıktan iki ay sonra..." diye değiştirilirse, ilişkiye başlamadan önce ikilinin birbirleri için verdiği ufakta olsa emeklere bağlı olabilecek olaydır. hor görmemek gerekir ancak içte patlaması muhtemeldir *.
onlar 5 ay sonra da evlenir.
(bkz: tanıştıktan 2 ay sonra ciddi isteyen sevgili).
memleketimin ziyanıdır, yazıktır.
(bkz: 2 ay boyunca düşünemeyen sevgili)
akşamdan suya yatırılmış budaklı meşe odunuyla dövülmesi mübahtır.
Üstüne bir de yüzük takarlar.Ohhh miss...
(bkz: 3 gün çıktıktan sonra yüzük takan bebeler)
---- 2 ay sonra ----

-aşkımm!! noldu ya? napıyosun?
+ciddi düşünüyorum.
-ne! ney!! ne düşünüyosun?
+içine sıç tamam mı. ciddi düşünüyorum diyorum. bi sus otur allanı la.
-hönk?!
-sevgilim artık şu işi ciddiye bindirsek diyorum!
-hayatım biraz acele etmiyor musun ?
-hiçte bile benim ailem müamazakar.
cidi olduğu şu cümlelerle anlaşılır:
-Aşkım yatağın hangi tarafında yatıyosun ?
-Sağda niye ki ?
-Ben de sağda ama birlikte yatalım diye solda yatıcam artık
-Ha?
güncel Önemli Başlıklar