bugün

insanın hayatta bir kez de olsa tanışıp başbaşa oturup birşeyler içmek istediği ünlülerdir.. ama öyle bir olmalı ki o kişi tamamen ünlülük kimliğini bir tarafa bırakmalı ve o şekilde sohbet edilmelidir.. yani yeni tanışmış sıradan 2 insan gibi.. o zaman gerçekten tadından yenmiyor.. bu şekilde sohbet etme fırsatı bulduğum insanlar oldu.. gerçekten insana çok şey katıyor.. örneğin leman sam ile yapmış olduğum sohbet inanılmaz güzel geçmişti.. ne kadar tatlı bir insan olduğunu tam olarak ifade edemiyeceğim.. aynı şekilde hakan yılmaz ile müthiş sıcak bir ortamda müthiş sıcak bir sohbetimiz olmuştu.. bu şekilde göz önünde olan insanların ruh okşayacak kadar mütevazı olanları gerçekten harika oluyor.. neyse sadede gelip şuraya bağlamak istiyorum.. bir de gerçekten insanın hayalinde ki tanışmak istediği insan mutlaka oluyor.. hatta bazen sadece bir göz teması bile yetebiliyor... ben günümüzden ve tarihten hemen aklıma gelenleri ve muhtemel sorabileceğim soruları söyleyeyim...

-al pacino: kesinlikle listenin başını çekiyor.. sanırım soracağım ilk soru kamera action dediğinde kendini hangi dünyaya götürdüğü olurdu..
-john lennon: bu adamın yeride çok ayrı.. john a da muhtemelen 2000li yıllarda dünya hakkında ki muhtemel görüşlerini sorardım...
-mustafa kemal atatürk: sanırım en uzun sohbet etmek isteyeceğim kişi olurdu ve sonsuza kadar gitmesini isterdim..
-pink floyd grup elemanları: tek tek hepsinin yanağına tek öpücük yeterdi.. teşekkür etmek için..
-jimi hendrix: abi bi solo atsana beah olurdu sanırım..

(bkz: bu böyle gider)
(bkz: adriana lima)
(bkz: sokrates)
(bkz: atatürk)
(bkz: şebnem ferah)
(bkz: mel gibson)
(bkz: monica bellucci) *
(bkz: nuri alço)
(bkz: sheri moon)
(bkz: quentin tarantino)
şebnem ferah
hüseyin turan