bugün

bunu nasıl ürünün mahsülüdür anlamadığım garip bir erkektir. Türk erkeklerinin çoğunda var bu. önce sızlanırlar birşey soracağım fakat kızma, önemli birşey diyeceğim ama tepki verme benim için sorun değil ama yinede merak ettim vs. iğrenç bir tarzda sordukları sorudur efendim.

Bakire misin?

yada

bakireliğini kim bozdu?

birde bunların seks öncesi benim için bakirelik önemli değil; çok saçma bir düşünce iki bacak arasında namus mu olur diyip; ilişkiden sonra allah bilir benden önce kaç kişiyle beraber oldun, ben kaçıncıyım , olmaz diyen yavşak düşünceli erkeklerde mevcuttur.
bana verecek misin, vermeyeceksen boşa zaman kaybetmeyeyim diye düşünen abazandır. uzak durulmalı, toplumdan soyutlanmalıdır.
inci sözlük yazarlarının blog tv de her gün yaptığıdır.

çok komik oluyo lan.
ilk kez duyan bayanlara tavsiye: kaçın!
(bkz: çok sakat var) çoooook.
devlet erkanından bir şahıs olabilir. onlar kızlarımızın bekaretiyle bir hayli ilgililer çünkü.
40 Yıllık tecavüzcüyüm böyle konuşan yarrak görmedim.
(bkz: işte bunlar hep seks)
malın tekidir.
sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer hocam dememe sebebiyet veren kardeşlerim.
kız mı değil mi belirsiz çünkü tanımıyordur öyleyse bakınız.

(bkz: tanımadığı bayan)
are you sex diyen erkek türüdür.
insan olduklarından şüphe ettiğim rahat, gevşek ve yüzü kızarmayan arsızlardır.
öyle soracağına hiç ilişkiye girdin mi diye sorsana be öküz. gayet işe yarıyor.hatta ben kendimi evliliğe saklıyorum diye de yalan attınız mı ballı gaymak olur. riyakarlık bizim ülkede en ucuz üründür, kullanın.
Türk toplumunun taşıdığı kafa yapısını yaşayan, böyle sex konularına meraklı olan sex konusunu açmak isteyen dar kafalı insandır.
hödük, kütük gibi benzetmelere yakışacak olan zat...
neden milli olmak mı istiyosun goççum, diye cevap alabilir.
Anında tokatı yiyecek kişidir.
sağlık bakanlığı için anket yapan erkektir.
kızınız bekire değil (sağlık bakanlığı)
(bkz: i melih gökçek)
türk erkekleri pek kibar değiller ama bu kadar da öküz değiller canım!
(bkz: hbbia)
Taşak geçiyordur.
merak ettiğim kıza sorarım ne var yani seviştiyse belki benimle de sevişir.
güncel Önemli Başlıklar