bugün

özgüvenin dibine vuran kızdır. yani bıyıklı bir amcayı yada dışarda örgü ören bir teyzeyi kastetmiyorum tabi, hemen taşağa almayın.. yada alın lan nolacakki. (bkz: hepimiz taşşağız).

evet. bir konser ortamı.. şarkılar, eğlence, komiklikler, şakalar falan gırla.. millet kendinden geçmiş.. şarkılar birbiri ardına söyleniyo. bu arada sahneye leman sam çıkmış.. "anladım ki hiç kimse" diye bir şarkı varya, onu okuyo. şarkı söylenirken cillop gibi bir hatunla göz göze geliyorum. düşün yani, gözler böyle kavanoz kapağı gibi.. kocaman. bir de mercan mavisi. esmer bir bünyeye yerleştir bu gözleri, sonra git ağla.. neyse, ne diyodum, göz göze geliyorum, böyle bildiğin çimenlik görmüş dana gibi bakıyo kız bana.. baya bildiğin böyle skecek gibi derlerya. öle yani.. ulan vay arkadaş! ben de biraz utangacım biliyor musun sözlük, direkman hayvan gibi bakamadım bende. dönüp dönüp aralıklarla bakıyorum. böyle az biraz bakıştıktan sonra, ulan kız birden bana doğru gelmeye başlamasın mı? başlasın. başladı da zaten. hay skiyim noluyo lan!! adım adım yaklaşıyo bana doğru, tek tek adımlarla. şarkı da ilerliyo bu arada, duyuyorum;

"dün gece,
hiç tanımadığım bir erkeğe..."

mnı ski kalbim yerinden fırlayacak, hayvan gibi bakıyo ve ilerliyo lan bana doğru, hassktir, hayal mi gerçek mi bilemiyorum. kız da ilerliyo şarkı da ilerliyo. güp güp ! güp güp ! sanki o anda orada binlerce kişi yokmuş da sadece o kız ve ben varmışım gibi. halbüse yanımızda yiyişip içişip sıçışanlar afedersiniz. tabi ben hiç yapmam böyle şeyleri. ahlaklıyım biraz. sadece leman sam dinliyorum. tek kötü huyum o yani. neyse, kız ilerliyo, ben de mal gibi bakıyorum bir şey yapmadan iyi mi. mal işte, sen de gitsene kıza doğru dimi.

"sırf sana benziyor diye,
usulcaa sokulup merhabaa dedim"

tam bu arada geldi.. evet! bildiniz. merhaba dedi bana.. hadi şimdi normal bir insan tepkisi ver sıkıyosa. veremezsiniz. yılların pezevengi olsanız gene veremezsiniz. her iddiaya da varım. ya da verirsiniz mınakoyim ne biliyim ya, öff ! ne yapsam beğenirsiniz?? ben de merhaba diyemedim iyi mi.. diyemedim sözlük.. peki naptım? arkamı dönüp gittim lan.. beynimi sikeyim beynimi...

not: iş bu hadise anadolu üniversitesi 2008 bahar şenliklerinde gerçekleşmiştir. anlattığımız kişi ve kurumlar tamamen gerçektir, hayal dünyasıyla hiç bir ilgisi yoktur ve taşak unsuru da yoktur.
sırf ona benziyor diye sokulup merhaba diyen kızdır.
kaşınan kızdır hele ki gece yaptıysa.
"illa"sarkisinda gecen bir cumledir.
ateş isteyecektir.
sırf bana benziyor diye yapmış sözümona. her sakallıyı da deden mi sanıyosun sen kızım?
anketördür. usulca sokulmayabilir de tabi garantisi yok.
özgüveni yüksek kızdır.

(bkz: kız mıdır kadın mıdır bilemem)
dün hiç tanımadığım bir erkeğe sırf siyasal islamcı diye usulca sokulup

BABAN KiMDi BiLEMEZDiN ŞEREFSiZ DEDiM.
dün gece bunu diyen kızdır.
(bkz: assassin)
Çakmak arıyordur.

Hemen içinizdeki fesata höst diyin lan zurnalar. Sigarasını yakmak için amk.
Birine benzetmiştir.
Merhabana merhaba başgan cevabı verilmelidir.
Dün gece sözlükte Hiç tanımadım bir erkeğe usulca sokulup merhaba dedim…Tanıdık bir Uuser aradım.
inanma ...
Inanma seni sike..