bugün

dünyadaki tüm büyük yavşakların ortak noktasıdır.
Yavşaklıkta nirvanaya ulaşan birinin yapabileceği çapta bir şeydir. Gerçi yapana göre değişir yolda geçerken rastlanan şarapçı sigara istiyorsa 2-3 tane bile verilir ama bunu yapan ergense sadece 'Bsg' denir.
her türlü ibnelik beklenen kişilerin yavşaklığıdır. adı üzerindedir artık fazla bir şey demeye gerek yoktur.
Sigara'ya para vermeyip parası cebinde olup olmayıp elalemden dilenen
Yeni nesil gençleri pençesine almış hastalıktır.
- abi sigara var mı?
- varrr.
- bir tane alabilir miyim?
- he, al paket senin olsun, hatta yetmezse gel eve beni sik.
sigara istenmesi istisnasız hiç bir bireyin hoşuna gitmeyecek eylemdir..
ancak çakmakta sorun yoktur.. alt tarafı 0,00008786 kuruşluk gaz kullanılacaktır..
Bugün ankara-kızılayda başıma gelen olay Bir insan nasıl bu kadar alçalabilir ki. Alt tarafı sigara. içmiyorum ama nasıl bi bagımlılık bu amınım.içmessen ne olabilir ki yani. Alt tarafı sigara.
genelde karşılaşan kişilerdir.verin arkadaşlar altı üstü bir sigara. ben sadece yaşı küçük olanlara vermiyorum.
iradesi zayıf üstüne ilave olarak aciz bir gavattır.

paran yoksa iradene hakim ol içme. Hakim olamıyorsan çalış satın al. Bu nasıl bir bünyedir amına koyim.

1 lira isteyen gavatla kardeştirler.
Gavat değildir gavatoglu gavattır.
mesala vapura hiç bindiniz mi bu küçümsemekli bir soru değil. arkadaşla bindik ve bangır bangır sigara içilmez yazılarına rağmen içmekte ısrar etmekteydik marketinde satılmaz düşüncesiyle pakette de bir sigara kalmış olmasına binaen gitti istedi arkadaş tabi ikisini de o içti o onun ibneliğidir ama gerçekten yerinde istenirse ve üzerimde varsa bende esirgemem esirgeyen adamın da alnını karışlarım insan yokluğunu biliyorsa ve anlıyorsa bunu sevap değil de vermemeyi günah gibi görmeye başlar bir yerden sonra.
sigara istemesi üzerine uzatılan paketten 2-3 dal alan kişiden daha gavat değildir.
Tanımadığın birinden sigara istemeye utanmıyonmu desen sana dayak atacak olan gavattır acizdir iğrençtir.
gavatlığını bilmem sık sık karşılaşıyorum böylesiyle. sigarayı vermek istersen iki kelam edip verirsin, vermek istemezsen terslersin çekip gider. en tehlikeli olanı istediği sigarayı alınca bir de para isteyendir, ona da sie lan deyip geçip gidin.
Bi sigara vermeyen cimri piçlere dert olmuştur.
Lisede başıma gelendi selamlaşmadigim tanimadigim kisiler bile beni gasp eder gibi sigara isterdi bi sigara versene diyerek.onun disinda cafede okulda disarda isten kisinin kibarlik derecesine bagli olarak verilebilir.
tüm mahalle ve dükkanları dolaşıp sigara ve para dilenen gavat görülmüştùr.