bugün

sevgilinizin, arkadaşınızın değil; sadece bir tanıdığınızın sizin hakkınızda hayal kırıklığına uğraması sonucu mesaj atması durumu.

o mesajı atan kadın iyi oku bunu. bana nasıl "sen ne kadar ağzı bozuk biriymişssin, hayal kırıklığına uğradım. senden hiç beklemezdim" diye mesaj atarsın? nasıl ha nasıl???? hayalin neydi lan? bi kadının hayalinin "ağzı bozuk olmayan bir erkek" olması ne demek ya. ben çok küfrederim. küfrü de severim. deşarj oluyorum. ramazan ramazan küfür kelimesini kullanıyorum diye şakirt yoldaşlarım çakarlar eksileri şimdi. neyse ne diyodum? o kadın işte... benim arkadaşlarım da küfür eder. etmeseler bile beni hoş görürler. çünkü küfrü kavga amaçlı, kızgınlıkla etmem. laf aralarında tipik virgüllerdir. bak mesela kaç cümle kurdum daha hiç "amına koyim"i kullanmadım bile. çünkü sana küfretmeden bir şeyler yazayım istedim. yoksa şimdi bu yazıda kaltaklar, fahişeler almış başını gidiyor olurdu...
bir tek isimlerimizi biliyorduk birbirimiz hakkında. seni ilk sohbette hayal kırıklığına uğrattığım için üzgünüm. ama dediğim gibi küfre karşı olan biriyle arkadaşlık etmem çok zor. elimde değil yani. mesajını okuduktan sonra direk silecektim adını. ama silmeyeyim dedim. sen sil istedim. heee silersen ekime silmezsen sikime kadar yolun var onu da bil...*