1. 66.
  Eyy cehapeee.
  tanzim satış mağazaları
  4 -1 ... forza besiktas
 2. 67.
  gayet de aracılara takan bi yaklaşım olmuş. pazarlarda fiyatlar gevsedi bile.
  1 ... bittimiacaba
 3. 68.
  https://www.youtube.com/watch?v=EJVWV4Ew-QY+
  yeni bir uğraş tartışma konusu.
  8. dakikadan sonra tanzim satış mağazalarının neden olduğunu anlamış oluyoruz.
  ... thebiggraywolf
 4. 69.
  bu eylemin seçimden 1 buçuk ay önce yoksulu koruma amacıyla yapıldığına inanan arkadaşım . 3 seneden beridir böyle . Yoksulu korumak yeni mi akıllara gelmiş . Bence bunlar yoksulun kafasındaki cehaleti korumak için böyle bir adım attılar. benim garip milletim saf milletim hala daha 800 lira 750 lira emekli maaşıyla 7 liraya 5 liraya aldığı domatesten patlıcandan sırf hükümetin masum olduğunu düşünerek memnunum diyor . gerçekten çok eğitimsiziz.
  Ayrıyetten bu kuyruklarda çıkan tartışmalar var bir tane hanım abla a parti sempatizanı ,duruma iyi değil diyen amcaya geber o zaman gibi laflar ediyor . Mesele tarafın a partiden olması değil biliyorumki b partiden olan da aynısını diyebilcek potansiyele sahip artık . mesele şu milleti öyle bir hale getirmişlerki bir araya geldiğinde benzinle ateş gibi birbirine parlıyorlar . yahu tanımadığın bi insanın ölmesini isticek kadar ne ara fanatik oldun .

  dipnot : bunu gören akademisyen genç neden beyin göçü yapar sizce. ben izlerken gözlerim nah böyle OO açıldı. utandım.

  https://www.youtube.com/watch?v=Kkrcf4ASDR4+

  ayrıca marketlerin kapanması batması veyahut zarar etmesinin devlete hiçbir faydası yok. devlet en büyük vergiyi bu satış zincirlerinden alıyor . bu sebeple bunlara karşı yönelik bir eylem değil seçime yönelik bir eylem olduğu anlaşılabilir saflar sizi. coca cola mevzsuna dönmesin iş .
  4 ... baldan tatli