1. 1.
    sosyal medyada sözlüklerde sallayıp sallayıp soluğu tanzim satış kuyruğunda alan muhalif takımıdır.

o yüzden çekim yapınca köpürüyorlar,

uyarı: türbanların altında fönlü cehapeli saçı var.
    5 -9 ... ibni maymun
  2. 2.
    o kuyruğa girmek zorunda kalan herkesin muhalif olması gerekir zaten. 2 kilo patates için saatlerce sıra bekleyip hala iktidar güzellemesi yapanlara şaşmak lazım.
    8 -1 ... tomoe the youkai
  3. 3.
    Halka hizmet hakka hizmettir mantığına göre hizmet alan alış veriş yapan chp li vatandaşlardır. Normal ve Olağan bir durum. Yesin millet. Herkes istifade etsin ki amaç gerçekleşsin. Halka Hizmet ederken oy hesabı yapılmaz. Ne yani tanzimi chp getirseydi akp li vatandaş almayacak mıydı sanki? Tabiki alacaktı.
    2 ... gazeloglu
  4. 4.
    Bu kuyrukları eski kuyruklarda karşılaştıranlara sözüm

Eski kuyruklar yokluktan kara borsadan

Yeni kuyruklar ucuzluktan.

Yani bir ürün olmadığı için değil
    3 -7 ... isminiunutanadam
  5. 5.
    Saçtan siyasi analiz yapılabildiğini öğrendiğiniz başlık. Fönlü saç ne zamandır siyasi simge oldu da haberimiz olmadı?

T: Memleketi bir tek kendi görüşünde olanların tekelinde sanan yandaşların eleştirisidir. Diğerleri Papua yeni gine vatandaşı çünkü.
    2 -2 ... rumpelstiltskin
  6. 6.
    sevimsiz cehapelilerdir.

yahu insan biraz da şükreder be, ağzından bir hayırlı kelime çıkar, varsa yoksa mendeburluk varsa yoksa ketumluk. gülmesini bilmeyen siyaset yapmasın, sözüm tüm cehapelilere.
    3 -1 ... ibni maymun
  7. 7.
    eski kuyruklar ambargodan, petrol krizinden çıktı. ambargo sebebi belli. kıbrıs harekatı. laf başı gelince kıbrıs harekatını erbakan'a mal ediyorsunuz *

bu kuyruklar ne ambargodan ne petro krizinden çıktı.
    1 -3 ... hubel
  8. 8.
    türbanını acemice bağlamış bir teyze gördüm kuyrukta, oflanıp puflanıyor şimendifer gibi sesler çıkartıyordu, olta attım konuştum pahalılık vs. hemen "tayyip" deyince anladım ki cehapeli. biz bunları yemeyiz teyzeciğim ahaha.
    2 -6 ... ibni maymun
  9. 9.
    Eskiden yokluk yoktu ki parası olan iki katına her zaman her yerde gaz buluyordu.
    B
    Sadece bakkallarda gizli satış vardı. Arkadan satıyorlardı.
    1 ... gedikpasa