bugün

Güzel bir batuhan kordel şarkısı.

https://open.spotify.com/...&utm_source=copy-link
dini açıdan değil dilbilimsel açıdan incelediğim kavram. birtakım malların anlamadığıdır. Yavrum dikkatli oku orada ne yazıyor.

Açıklamak istediğim tanrı sözcüğü tek başına hem ilah hem ilahe anlamını taşıdığıdır. Tabi gerzekler dilbilimden ne anlar. Türkçe'de cinsiyet ayıran bir ek yoktur. Bunun için tanrıça sözcüğü uydurmadır. ''-ıça'' eki dilbilimsel olarak yanlıştır. Ancak illa ayrımının yapılması gerekiyorsa kadın tanrı-erkek tanrı diye ayrımını yapabiliriz.
bellona.
Uydurma bir sözcüktür. Türkçe ''tanrı'' sözcüğüne ''Kraliçe'', ''imparatoriçe'' sözvüklerindeki ''-içe'' eki getirilmiş bir de Türkçeye uydurmak için büyük ünlü uyumuna sokulmuştur. Türkçede böyle bir ek olmadığı gibi Türkçede dişi-erkek eşey ayrımı yoktur. Tanrı sözcüğü erkeği belirtmez. Cinsiyetsizdir. Bundan dolayı Tanrıça sözcüğü hem gereksiz hem de uydurma bir sözcüktür.
Tanrının karısıdır.
azgın erkeğin sevgilisine söylediği sözdür. Ki o kadın da bunu duyunca yatakta mucizeler yaratır.
(bkz: thetis)
(bkz: thetis35) *
(bkz: angela gossow)
dişi tanrı.
tan'ın rica parçasının birleşik yazılmış hali. *
Orta okul'a giderken dev lis ilk öğretim sorumlusu yazardı. şimdi lise'ye geçti sanırız şehir yöneticisi oldu. (bkz: 5 nesil silik)
"tanrılar eşeyli mi ürüyorlar?" diye sordurtan kelime.
bırakıp gitmiş allahsız.
silik olsa bile pek $ukela bir insan. pek iyi dost, pek iyi bir beşiktaşlı, pek iyi bir yoldaş.
(bkz: devrimci emo)
Bir entry için adam öldürebilicek olan yazar tırstım kendisinden.*
sözlükte tamamen tesadüf eseri tanıştığım eski yazar, yeni silik. nickinin altında istediği kadar silik yazsın bence fazla uzağa gitmiş olamaz .
artık rahat rahat geniş geniş tanrıçalara salça olabilmemi sağlayan gergin şahıs. uçmuş demek...

(bkz: açın kollarınızı ben geliyorum tanrıçalar)
meredith'in ikiz kardeşi olduğunu tahmin ettiğim silik yazar. hatta o kadar ikizlerki muttemelen yapışıktırlar.
kafasinda bir dunya cizip bir takim olmayan seyleri hayal gücü ile karalayan yazman .
(bkz: zehir/#4036335)
(bkz: zehir/#4036378)
kumdan kaleler yapman dileği ile .

edit : an itibari ile silinmiş. zerre kadar üzülmedim.
heheyyttt cilgin hircin bir besiktas taraftari . takimi yenilince ordan oraya ağzinda salyalar akitarak saldiran bünye .

iyi de bu besiktasin kaderi . ne yani siz hep yendilince biz saldirilarina mi maruz kalacagiz .

yada bana 'dostum' demesine karsilik 'ben senin dostun değilim' demem hatta bunun üzerine birde engellemem kizdirdi seni galiba.
sakin olursan söz veriyorum dostun olur engellini kaldiririm cağnim.
hircin taraftar seni.
bir pankartin aciklamasini yaparken '' sekkkkiz gol yediğiniz mac sonrasi o pankarti acmistiniz'' dememin ardindan cildiran yazar.

senin icin yapabileceğim pek birşey yok . beşiktaş'inin başin da olsaydim belki 8 gole engel olacak bir takim işler yapabilirdim .

ayrica ben senin dostun degilim .
nick altına girilmiş son 4 entry ile "evim yıkıldı" tepkisini vermeme neden olan yazar. (#4033488) *
(bkz: çok da fifi)
(bkz: ibne basın bunu da yazın)

edit: bu entry kuşluk vaktine kadar silinirse kendimi yakarım. n'oluyor lan burda?