bugün

sorsan dünya geoit demeyi bilir.

gördün mü? nerden biliyorsun dünyanın geoit olduğunu?

bilim adamları öyle diyolla.

uzaydan resmini çekmişler.

görmediği birşeye inanan hastaysa dünya geoit diyen herkes hastadır arkadaş.
insan ateist olabilir ama bu kadar gerizekalı da olmaz herhalde. Evladım inanmıyor musun? Kendi tercihin ne halt edersen et. Ama inançsızlığına bir temel inşa etmek için aforizma yapma salak gibi görünürsün.
Ateizm geçmişte bilimsel bir alana da temas ediyordu ama bugün sadece felsefe düzleminde sıkıştı kaldı.
Ulan evrimi bile tasarım sürecine geçirmeye başladılar siz hala nerdesiniz.
kafası basmak hasta olmak demekse hastayız efendim.

(bkz: tanrı nın varlığına ve dine dair sorular)
olm bak ateistsin anladık. inanmıyorsan saygı duy yaprağım.

sen hiç yılbaşı Hristiyan geleneği diyerek insanlara saldırı yapan müslüman gördün mü ?
sen hiç inanmıyor diye kafa kesen müslüman gördün mü ?
sen hiç kendi arasında bile alevi - sunni - şii diye birbirlerini öldüren müslümanlar gördün mü ?

gördüysen eğer hepsi amerikanın işidir, hep dış güçlerin işidir. keratalar hiç doğru durmazlar bilirler müslüman kesimin din ya da tanrıdan önce doların yeşiline taptığını, o kesimin omurgasız olduğunu, dinlerini menfaatleri için satacaklarını ya da menfaatleri doğrultusunda kafasına göre şekillendirebileceklerini bilen amerikanın oyunudur güzel kardeşim.

eleştiri yapacaksan küfürsüz yap sığır.

hamdü senalar.

dua ile güzel kardeşim.
(off bi titreme geldi sanırım titreşimli yüzüğün pili bitiyor. amazondan almıştım isteyene link atarım.)
inanmayanlarda ölüyor Naber!
görsel
inanca saygısı olmayan bir yazarın beyanatı.

herkes kendi içerisinde bir inanca sahiptir.
özgürdür bu konuda.
inançsızlık dahi bir inançtır.
bu sebeple tanrı inancı olana hasta demek ancak sığ kafalı bir kişinin edebileceği bir laftır.

ayrıca; inanmayanları evime(cehenneme) beklerim. babam görev verdi ilk onları yaktıracağım.
gün itibari ile şahsım adına doğru olan söylemdir. yaradana inanıyorum ve hastayım acaba bir "çıktı girdi" yapsam hani elektronik aletlerde yapıyoruz ya "kapa aç düzelir" hesabı onun gibi yapsam düzelir miyim lan *

bırakın bu işleri artık lan inanan inansın inanmayan inanmasın ötekileştirmeyin artık birbirinizi. ne yapana ne yapılana faydası var herkes işine gücüne baksın isteyen ibadet eder istemeyen etmez edenin etmeyene etmeyenin edene müdahale hakkı yok zaten insanlığın temel özgürlük kanunudur bu yazılı olmasa bile..
Niye inanmayanlar hasta değil mi? En azından kaçabileceğin bir yer var. Ve kapısı kapanmıyor.