bugün

kadın ırkının tabiatında biten zararlı otlardan herhangi birisi, hatta erkeğin taşşaklarını en çok ağrıtan duygulardan birisi. götlerinden uydurdukları bir kıskançlık var, her yerde kafa sikerler bunun üzerinden. el ele yürürken hiç tanımadığın bi kaşarla tesadüfen göz göze gelsen bile bu duyguyla hemen kolunu çimdiklemeye başlar. bununla da kalmaz, bütün gün gözlerini hapseder, gittiğin her yerde çay kahve yerine zehir içirir. bu lanet duygu kadının tabiatına o kadar işlemiştir ki o'ndan nefret etmek saniyeler sürebilir. baş belası duyguyla kuşanmış bir yaratığa dayanmak bazen sadece formalite icabıdır. ama bu duygu her zaman can sıkmaz, bazen 2 kadını birden yatağa atmak için eşsiz fırsatlar sunar. kadınların kendi aralarındaki rekabet sikimde değil aslında, herkes birini bulup sevişecek zekaya sahiptir. esas can sıkıcı olan bu lanet duygunun ilişkilerin ivmesi olmasıdır. onun kıskançlık krizi olmadan seviştiğim 1 gün hatuna 4 posta atarken, kıskançlık krizlerine girdiği zamanlarda benim gücümü emdiği için 2 posta bile zor atıyorum. yani bana kaç posta attığımı buraya yazdıracak kadart, lanet bir duygu işte. kıskanan yerlerini çatır çatır sikeyim senin, kıskandıklarının ağzına vereyim!
her ayrıntıyı bilme isteğidir.**
kıskançlık.
'o(nlar) mı ben mi?' *
güncel Önemli Başlıklar