bugün

korkak değilim. kul değilim bireyim.

edit: bazı sivrizekalar yine yanlış anlamışlar. öncelikle bir tanrı olduğuna inanmıyorum. ama sizin dininiz her neyse o dinin tanrısındanda korkmuyorum. Müslümansanız Allahtan korkmuyorum hristiyansanız god tan korkmuyorum zerdüştseniz hürmüz den korkmuyorum. anladınız mı. anlamadıysanız bir daha anlatayım ?
görürüm ben seni son nefesinde.
çünkü yok. ama allah adına silahla gezen yobazlar var. işte onlardan korkmak lazım. ama onları yenmek lazım.
illaki korktuğun bir şey vardır ve o korktuğun şey senin tanrındır delikanlı. *
son nefes ilk nefes farketmez delikanlı gibi cehenneme giderim sorun değil. eğer tabi varsa.
bence sen yine de öyle deme.
malum bu babam bazen agresif olabiliyor.
beni bile cennetinden kovdu.
o yüzden sen yine de korkma ama sev.
inan ona.

not: aziz lucifer.
haha iyi ya korkmuyorum o zaman yok olmayan şeyden nasıl korkmama teorisi olusturdun merak ettim muhabbet kusundan korkmuyorum oda yok o zaman yada daha soyut bir örnek vereyim . karanlıktan korkmuyorum heryer aydınlık demek gibi birşey bu bence ama hayırlısı ve gülüm .
"ama sen sen ol kayser söze´den kork"...

ben olsam-bütün evreni yarattığını iddia eden, olmadığı kesinlikle ispatlanamayan, hatta varlığı hakkında tanrı ölçeği falan gibi konulardan dolayı neredeyse aksi söylenemez kanıtlar olan

birisi hakkında böyle bişey söylemezdim. öyle birisi varsa eğer - adamın aklını alır çünkü.

"o, hesabı çok seri görendir !!"
ben de orc'lardan, troll'lerden, warlock'lardan korkmuyorum. n'oldu şimdi, aynı kapıya çıktı.
korkuyu yaratan kim o halde içinde ?? allahtan korkanlar, tanrılardan korkmazlar.
Oda senden korkmuyor zaten merak etme ama senin ki biraz fazla iddialı olmuş sanki. Araba bir ani fren yapsa için hop etmiyormu? Düşün ki sana bu hissi veren ve görüp görmediğimiz bütün alemleri yaratan tanrı acaba hiddetlendiğinde ne olur? He pardon gerçi siz hiçlikten geliyordunuz doğru.. daha ne zaman ne mekan yokken hop diye hiçlikten çıktınız geldiniz..
tanrı zaman mekan yokken var olabiliyorda ben niye olamıyorum.
Gerilim filmi gibi laf .
Yarın öbür gün 60 70 yaşlarına gelince de böyle söyleyebilecek misiniz acaba, yoksa camilerde mi sabahlayacaksınız?
muhtemelen şeytanın da bir zamanlar içinde bulunduğu duygu durumu. şeytan ki bilgelikle özdeşleştirilmiş bir varlıkken, yani yaratılmışların en bilgilisiyken tanrıdan korkmayıp emrine karşı çıkabiliyorsa. bir insan için çok normal. varılacak ana sonuç nedir? demek ki tanrı korkulacak bir şey değil.
(bkz: arabasina dolu vurunca siniri bozulan yazar)

trololololo.
Dedem de öyle diyordu adam 70'inden sonra sakal duası yaptırıp sakalları uzattı 5 vakit namaz falan . Allah affeder inşallah.
görsel
Kıyamet günü böyle kaçamayacaksın ama hatırlatayım.
(bkz: saksı değilim ben)
Tanrıyı seviyorum.
tanrı beni seviyor.
Birçok kez ölümden döndüm. Hiçbirinde tanrıya sığınmadım. Bilmiyorum, belki vardır.

Ama varsan da; senden korkmuyorum. Bunuda bil.
güncel Önemli Başlıklar