bugün

(bkz: hayal görmek)
(bkz: nietzscheden inciler) *
ateistlere gelsin,
tanrıyı öldürdüysen neden göremiyoruz?
- allahım naptım ben cinayet işledim !
allah rahmet eylesin.
- tanrım! ben naptım!
nereye gidicen sen şimdi??
''...sıra şimdi onu unutabilmekte.'' olan sözlerdir.
tövbe yarabbimdir
Nietzsche: God is dead.
God: Nietzsche is dead.
allah'ın varlığını bu söylemi ile kabul ettiği zannedilen, çoğu insanda doğuştan gelmeyen büyüme sırasında kafasının içine diğer insanlar tarafından sokulan tanrı kavramının yalan olduğunu anlayan ve onu ''zihninde'' öldürmeye çalışan bir insanın düşüncesidir. elbette ki milyarlarca inanan insanın arasından sıyrılıp toplumun aksine bir davranış sergilemek çok zorlu ve herkesin yapamayacağı bir iştir. ayrıca tanrı'ya inanmak zorunlulukmuş gibi davranıp inanmayanları, karı kız ayağına böyle yapıyor ya da dikkat çekmeye çalışıyor diye yaftalamak da ne kadar müslümanca bir davranıştır çok merak ediyorum. eğer bir ateistin ''tanrı yoktur'' minvalindeki yazısına dikkat çekmek için yazılmış yazı diyorsak, ''tanrı vardır'' minvalindeki yazılara da aynı reaksiyonu göstermemiz gerekir.
olmayacak sözlerdir.

allah ölümsüzdür. ezelden beri vardır ve daima olacaktır. insan acizdir ve ölümlüdür. önce kavramları bilelim.
kısacası bahsi geçen konu asla mümkün olmayacağı için ilki de sonu da olmayacak sözlerdir.
(bkz: siktim öldü)*
(bkz: saçmalamanın son noktası)
Keşke öldürmeseydim. O ölünce ortaya bir çok soru çıktı, ne güzel kafam rahat takmıştım dünyayı şeyime geziniyordum. Lanet olsun!!
(bkz: kratos)
(bkz: omg)
upsss! *
(bkz: putunu kıran masum putperest)
değişik diyalogların oluşmasına sebebiyet verebilen sözlerdir.

+aga bugün Tanrı yı öldürdüm.
-lan denyo sen O nun olduğuna inanıyor muydun ki?
-hani allah'ın verdiği canı allah'tan başkası alamazdı?*
(bkz: cause your hot n cold)
(bkz: rüyaymış a q)
ütopyadır. uyanınız.
"daha kendinizi tanımadan bana taptınız, bu sebeple inançların değeri yok gözümde."
f. nietzsche.

"tanrının tek özrü, var olmayışıdır"
stendhal
(bkz: sıçıyonda niye sıvıyon onu anlamadım)