1. 1.
    vakt-i zamanında tanrı ile olan kavgasından mağlup ayrılmış bir ateistin zersernişidir.
    2 -4 ... oteldeyim gelsene
  2. 2.
    Ateistler tanrıyı kabul etmez. Varlığını kabul edip nasil kırıldı sorunsalını akla getirir.
    1 ... fahrenayt
  3. 3.
    belki de ateist değildir.

(bkz: satanist)
    1 ... hesapkitap
  4. 4.
    https://www.youtube.com/watch?v=4mf9SR4A6Y0+
    3 ... holmes221b
  5. 5.
    içinden bazı şeyleri atamamış ateisttir... Lütfen hiç laf etmeyin nasıl ateist bu diye. Ateist olduğunu kimseye kanıtlamak zorunda değil. Allah biliyo ya ona yeter.
    2 -1 ... albertine simonet
  6. 6.
    içip içip söylüyorsa sıkıntı büyüktür. içinden büyük aşkını atamamıştır dertleniyordur.

edit: deist olamaz. biraz bilgi bunu bilmek için yeterli. ama ateist olabilir çünkü ateist tanrıyı yaratıcı olarak değil bir dost bir yoldaş olarak görebilir.

edit2: cahil cahil konuşmayın nasıl deist olsun. yaratıcıya inanıp dinlere inanmayan biri yaratıcıyla nasıl yüz göz olsun amk. ne çeşit bir iq eksikliği dönüyor burada???
    ... tanri bizimle sims oynuyor
  7. 7.
    Hiçbir ateist tanrıya sevgi duymayacağı gibi hayıflanmaz da.
    Bence o ateist değil deisttir.
    2 -1 ... proleterlerin manifestosu
  8. 8.
    aklıma bir "ateizm derneği genel başkanı"nın, "allah'a inanmıyorum. çünkü beni yaratırken bana mı sordu" lâfını getirdi. nasıl kırılmışsa artık tanrı'ya?
    3 ... alidemiral
  9. 9.
    tanrıya o konuda bende çok kırgınım diyen ateist

Ateist meriç 2.0
    1 ... bir daha gelinse alinacak nick
  10. 10.
    Tanrı inancı Çok çok karışık bir konu. O yüzden hakkında ahkam kesmeyeceğim ateisttir.
    ... richard dawkins is my father