1. 1.
  (bkz: biz ırkçı değiliz onlar zenci)
  6 -1 ... kargamel
 2. 2.
  (bkz: rastafarianizm)
  ... morientes
 3. 3.
  bluevelve'nin iddiasının tam tersini gösteren örnektir. peygamberler döneminin en azgın ve en sapkın kavmine gonderilmiştir. siyahî bir peygamberin gönderilmemiş olması onları üstün kılar. bu da onların daha sonraki çağlardaki konumunu dengelemek için belki bir teselli oluşturur böylece tanrı bir eşitlik kurmuş olur.
  3 -2 ... fakiramagururlugenc
 4. 4.
  allah , kutsal kitaplarda da belirtildiği üzere her topluma bir peygamber göndermiştir . bunlar arasında elbetteki siyahi , sarı vs. de vardır . ancak dört büyük peygamber vardır ki onlar tüm dünyaya allah'ın sözlerini iletmek üzere gönderilmiştir .
  -1 ... otrivine
 5. 5.
  allah ın ırkçı olmasının bir sonucudur.
  7 -19 ... revolter00
 6. 6.
  hz yakubun siyahi olma rivayetleri, hz.yakubun çok hızlı koşması, hatta vahşi av hayvanlarını koşarak yakaladığına bakılırsa geçersiz bir tezdir.
  2 -1 ... cool cocuk
 7. 7.
  zahmet edip iki satır bir şeyler okunsa her millete peygamber gönderildiğini okuyabilecek insanın zahmet etmemesinden doğan üfürmedir. bıkmadan, usanmadan mal yazılar yazacak, 'büyük laf ettim yine' diye kendi kendini şişirecektir. doğaldır tabii. saf ve doğal.
  4 -1 ... endemik pandemi
 8. 8.
  bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmanın küçük bir örneği. her millete her asır'da bir kere peygamber gönderildiğini okumayan zihniyetin zihinleri bulandırma çabası.
  1 -2 ... kosemko
 9. 9.
  saçma bir düşünce sistemidir... en az bunun kadar --> (bkz: peygambere mensup olurken renkli olanını seçmek)
  1 -1 ... chankirili
 10. 10.
  arabistan da akça pakça bembeyaz olmak pek mümkün değildir heralde coğrafi koşullar gereği.
  1 ... maddox