1. 1.
  kutsal kitaplara bir bak bunlarla dolu. çok komik değil mi? koca evrenleri yaratmış bir gelişmiş yapı aciz insanlar gibi kinlenip sinirlenecek sonrada insana saydıracak. sebepte ne ona inanmadılar diye ha?? vay vay vay böyle düşünmek öyle komik ve aciz beyinli ki bunun gerçek olduğunu düşünenler hakikaten komiksiniz.
  2 -4 ... kakandoboy
 2. 2.
  yine oryantaller kvırmaya başladı. sağdan soldan.
  2 ... kakandoboy
 3. 3.
  Böyle cahile laf nasıl anlatılır bilemiyorum.
  Ama,
  Allah insana cüz-i irade vermiş.
  Yani yaptıklarından sorumlusun.

  Bu seni meleklerden üstün de yapar, hayvandan da aşağı.

  Daha ne diyeyim.
  3 ... ayk73
 4. 4.
  tanrı var yada yok demiyoruz ki. kutsal kitaplarda anlatılan ve kızıp kinlenen tanrının mantıksızlığını ve saçmalığını anlatıyoruz. kutsal kitapta güneş doğudan doğar batıdan batar falan ilkel lafları öyle komik ki. güneşin doğduğu battığı falan yok. ama ilkel insan böyle uyduruyor. ve kutsal kitaptada o zamanın aklıyla böyle yazıyor. güya kendi yarattığı evrenleri güneşi tanrı batıyor doğuyor diye niye anlatsın. bir şeyin ne battığı var ne doğduğu. güneş yerinde duruyor.
  1 ... kakandoboy
 5. 5.
  bu komik masalllarla kızıp kinlenmelerle tüm zamanlara tüm evrenlere hitap edilecek öyle mi? ve diyor ha size göre ortadoğunu islam dünyasını hali ortada. ne üretim ne geişmişlik. kabenin sahibi suudiler bak o kadar cüppe sarık kubbe soytarı palyaço elbileseleri artık deniz bitti para bitiyr petrol de bitiyor. israile siyoniste uşaklığa garsonluğa başladılar. böyle bir kucağa oturuş dünya tarihinde görüldü mü?
  1 ... kakandoboy
 6. 6.
  Allah o. Dilediğini yapar.
  ... selia