bugün

her seferinde gönderdiği peygambeleri yanlış kodladığı için yeni bir elçi yapmak zorunda kalan tanrı nın kodladığı peygamberin kulağına fısıdamasıdır.

tabi sözlükteki dini bütün arkadaşlardan öğrendiğime göre tanrı 124 bin peygamber göndermiş. tabi bu beceriksizliğini örtbas etmek için her seferinde bir yalan söylemesi gerekiyor mantıklı olmak gerekirse. o da öyle yapmış ve peygamberlerin kulağına ' tatlım sen sononcususun valla bak' fısıldamış.

bizim saf temiz ve iyi kalpli peygamberler de her defasında gönüllerini kaptırmışlar ya da tanrı peygamberlerin gönlünü her seferinde kazanmayı başarmış.

az çöpçatan değil bu tanrı da haaa!
(bkz: ahirette göte giricek entryler)

+:münker nekir ikilisi
-:ishak efendi

+ gel bakalım ishak efendi, ne demiştin sen dünyadayken, uludağsözlük müydü orası, atıp tutuyodun öyle. şimdi bidaha söyle bakim onları.

- viik miik ciiyk... cug*
(bkz: mavi boncuk)
(bkz: tanrı dan çöpçatanlık dersi almak)
(bkz: tanrı nın son peygamber açılımı)
gönderilen her peygambere sen sonuncusun dememiştir. aksine hepsine hz.muhammed'in geleceğinin müjdesi verilmiştir. çok sayıda peygamber gönderilmiştir ki gönderilen her peygamber'den bir ders alınsın diye. insanlara ibretler vardır her paygamber'in hayatında. ama tabi anlayana.
budur;
(bkz: bu eve gelen ilk kız sensin)
son peygamber baştan beri belliydi. bir hata yapılmamıştır. düz konuşmamak lazım, önce bir bilene sormak lazımdır.
"benim zavallı harflerim ne kadar anlamsızca bir araya getirilip kelimelere ve akabinde cümlelere, daha da kötüsü afaki düşüncelere dönüşüyosunuz" şeklinde bir cümle kurmama sebep olan ve sir isaac arkadaşımızın da bu tespiti sonucunda kutsanması! an meselesi olan durum.
yeşilçam kandırmacasıdır. çok gördük bunlardan sen sonsun ilksin falan erkek milletine inanılmaz arkadaş.
ateistlerin iyice köşeye sıkışmış olup işi gır gır, şamata, dalga geçme olayına dönüştürdükleri ruhi davranışlarını özetleyen bir başlık. *
kadın düzmekten başka bir düşünceye zerre kadar yer ayırmayan bir gtün, hastalıklı önermesidir. hazreti adem allah ilettigi bir dileginin kabul olması için muhammedin hatırına diye söylüyor, sen muhammed i nereden biliyorsun cümlesi karşısında, cennetin her yerinde yazıyordu onun ismi diye karşılık veriyor, hz hızır peygamber, allahtan peygamber efendimizin ümmeti olmayı diliyor ve şuan hala hayatta olarak insanlara yardımla görevlendiriliyor, hz isa yine aynı şekilde ümmet olmayı diliyor ve göge çekiliyor allah tarafından, tabi bütün bunlar bir müslümanların kur anından gerçekler, bu başlıgı yazan kişinin buna inanmasını beklemekte saflık olurdu dogrusu, eger ben bu zannımda yanlışsam hemen düzeltmekten büyük keyif alırım.
bu durum, tanrının gönderdiği her peygamberden sonra (bkz: buda mı gol değil) diyerek; diğerlerini göndermeye macbur kalmasından kaynaklanmaktadır.
(bkz: her peygamberin ben son peygamberim demesi)
(bkz: tek seferde din gönderemeyen tanrı)
Böyle bir şey yoktur. Dolayısıyla bu entry hakkında tanımlama yapılamaz. En son peygamber: Hz. Muhammed (s.a.v)
hiç bir kitabı yazıya geçiren peygamberler olmadığından, kitaba inananları çoğaltmak açısından yazıya geçirenlerin söylenmiş olması muhtemel olsada her dinin değiştirilemez tabusudur.keza böyle bir cümle her dinde kurulmuş olmasaydı şuan dinler değil tek bir din olurdu.
yanlış bir önermedir. Son nebinin gelişi, Hz. isa'ya, Yusufa bildirilmiştir.
sorumluluktur. Öyle bir ümmet yetiştirmek gerekir ki insanların tekrardan peygamberlere ihtiyaç duyulacak sapkınlıklar içine girilmesini önlemesi gerkir. Ki o üstüne düşeni yaptı (bkz: benim sahbelerim gökyüzendeki yıldız gibidirler) ama kaçımız onu anlamaya çalışıyorki...
(bkz: allaha iftira etmek) iman etmeyen insancıkların yaratıcıyı tiye alma çabalarına bir örnek. bilmediği konular hakkında entry girme gayreti takdire şayan olan yazar örneği..
ooohhşşşşş.....oooohhhhhşşşşş....uydur uydur söyle....

tanrinin öyle bir söylemi yoktur...bunu söyleyenin kaynagi olsa olsa kendi dötü olabilir... dikkat etsin de o kaynaga kazara bir sey kacmasin, acir sonra....kan falan gelir, doktorlar istenmeyen isler yaparlar....allah muhafaza....biz, hicbir sözlük kaynagina milim zarar gelsin istemeyiz....
olsun ki, senden önce çeşitli ümmetlere peygamber göndermiştik. Onlara gelen her peygamberi alaya alıyorlardı.15/Hicr-10-11

bir bakıma kimsenin bahanesi olmaması için her topluluga bir elçi yollanmıştır. sonra ölünce biz bilmiyorduk kimse bize bir şey demedi demesinler diye. hiç bir peygambere de sonuncu denmemiştir ama her peygambere zaten son peygamberin vasıfları bildirilmiştir. yani hiç bir peygambere sen son peygamber sin denmemiş tam aksine son gelecek peygamberden bahsedilmiş olmakla beraber saçmalıklar kervanına bir yenisini katmaktan öte gidemiyorsunuz. sizin için çok eglenceli gibi görünsede alay etmek eminim ki her defasında yinede üzüntü duyuyorsunuz. inanan kişilere degil kendinize üzülüyorsunuz.
hiç de garip değildir, zira yeni bir peygamber gönderilene kadar mevcut peygambere sonuncu demek gayet normaldir.Mesela bi sanatçı "son albümümde hareketli parçalara da yer verdim" dediğinde, bir daha asla albüm yapmayacağını anlamıyoruz di mi?
allah sadece hz. muhammed(a.s)a demiştir(allahın dinini tamama erdirdiği hatem-i nebiyyin(allahın son habercisi) )....alfa ve omega(ilk ve son) muharref incilde hz. isa(a.s)a denmişdir...aynı incil ben gitmezsem faraklit(paraklitos) gelmez demişdir...kimi islam alemleri bunun manaca aynı olmasından hareketle hz. ahmede(muhammed) işaret ettiğini söylemişdir...hakikaten saff 6. ayette hz. isanın hz.muhammedi ahmed ismiyle müjdelediği bildirilmişdir...hz. davud(a.s) ve hz.musa(a.s)a vesair nebilere ise hiç böyle dememişdir...
Bir öncekinin "heni ben en sonuncuydum, heni en çok beni sevmiştin" serzenişidir. Metresini eve getirip evdekini kovan burjuva yaklaşımıdır.
güncel Önemli Başlıklar