bugün

afedersiniz yeni aldığım tişörtü, tankı yakaladığım gibi afedersiniz egzozuna tıkadım.
tank pert.

https://www.59saniye.com/...n-silahlara-diren-halk-2/

tanım : bir rte söylemi.
Tankın egsozuna tişört sokulunca tankın iman suretiyle bozulduğunu da böylece öğrenmiş olduk:
Ne yani çizgi filmlerde arabanın egzozuna havuç sokularak bozulduğuna inanıyosunuz da..
tomayı duymuştum da tank biraz garip oldu. tankın egzozu mu varmış? daha doğrusu o şeye egzoz deniyorsa eğer araba ve otobüslerdeki olsa olsa taharet musluğudur.
http://www.arti49.com/tan...akla-bozulmaz-868885h.htm
ahsdajkdhasjkdhasdjkhasdjkahkjasskdhaskdjashk
Tankı üreten firma bile açıklama yaptıysa etkili olmuş yöntem.

Hiç olmazsa denemiş millet. Ha bir de atm ye kart sokup kartını kaptıranlar var.
almanlarda biz salaktık zaten

milyarlar harcadık bir tişortu akıl edemedik deyip

toplu intiharlara başlamışlar.

üzülmeyin bro. akabe de tank yaptı

ama içine motor koymayı unuttu.

olur böyle şeyler.
Almanlar tankları bir kez daha gözden geçirmeli. Ya bizim tişörtler de birşey var, yada,almanların tankında.
t shirt ile beraber pantolonda sokulursa tankın tosbağa gibi ters döndüğü iddia edilen eylemdir. hala daha bu t shirt sokmanın falan işe yaradığını dile getirenler var ki saçma olduğu gün be gün ortaya çıkınca olayı esprilerle falan unutturmaya çalıştıkları gözleniyor.
Afedersiniz tıkamaktır.
Başlık eksik olmuş...
Ulan bu makinelerin kocaman egzoz boruları var ve koruma ızgaralarıyla korunmaktalar ve devasa motorları cehennemden çıkmış gibi hava üflemekteler değil tişört sokmak yaklaşman bile güç patates gibi haşlar seni. hem tankların egzoz boruları arabalarınki kadar küçük mü Allah aşkına. Bırak tişörtü Battaniye soksan anca kapanır ha bu darbe girişimini daha şanlı göstermek için bunları söylersin anlarım da akıl var mantık var Yaratıcı sana akıl vermiş arada bir kullanmak gerek.
tişörte yazık.

elinle de durdurabiliyorsun. görmedin mi?
Darbe gecesi bankamatiklere koşanların cesaret edemeyeceği eylemdir.

Bu dingiller ancak burda meseleyi sulandırmaya çalışırlar.
Bu tanklar camurun icinde bile gidiyo nasi tisortle tikancak anlamadim ben.
bunlar sapanla da f16 düşürür.
fantastik bir eylemdir. müfredata alınan 15 temmuz konusunda muhakkak işlenmeli.
yalnız bir ayrıntı var, rte'nin dediğine göre (yanlış bilmiyorsam), durduran tişört değil, afedersin imandır. aynen çanakkale olduğu gibi ermiş evliya tayfası gelip yardım etmiştir. siz hâlâ komutan, ordu, asker deyin kafirler! göklerden inen bir evliya olmasa, o tişört, o tankın korumalı egzosuna nasıl tıkanacak, ve fırtlamadan orada sabit kalacak?!?!1!
apartman çatısında ateş yakıp dumanıyla f-16 engelledik diyenler kadar komik değildir.
Olsa olsa durmuş bir tanka yapılmıştır.Çalışan tanka yapan var ise o yiğidi tanımak isterim.
fikir babası belki de bu sahnedir.

görsel
Tişörtün içinde bir yobaz varsa işe yarar. Herhalde.
Kundağı motorlu obüs taburunda askerlik yaptim. Obüs 200 metre ilerlese ozellikle eksoz yakin kisim 150 dereceye ulasiyordu.
Tankin eksozu varmi bilmem varsada soba borusundan daha kalindir ve 200 derecede adamin elini ve tişortu kul eder vesselam.
tank dediğin alet asgari 60 ton. 4000 beygir gücünde 60 ton çeken dizel bir motora sahip. bunun itiş gücünü düşünün. rölantide dahi olsa yayacağı ısıyı düşünün. kaldı ki tankın dışarı gaz veren egsozu 1tane değildir. arkasında büyük radyatörler vardır ve buraya öyle 1 tane tişörtle kaynak yapılmaz.

bunu yaptığını iddia eden adam muhtemelen hayatında tank bile görmemiştir.
Çocukken binikiyüz motor cılız anadolun egzoza patates tıkadık da ta kafamıza fırlattı koca tankın egzozu tişörtle tıkanacak he mi?
(bkz: hulk bunu beğendi)
olm bunu başka yerde (türkiye dışında) demeyin götüyle güler herkes.
güncel Önemli Başlıklar