1. 1.
    bolu da belediye sirtindan parazit gibi para yardimi ile yasayan suriyelilere yardimi kesecegii aciklayan belediye baskanina irkcilik iftirasi atan sirri sakik adli terorist e bolu belediye baskani tanju ozcan in verdigi kapak niteligindeki ayardir...

--spoiler--
    sırrı sakık, tanju özcan hakkında; "meclis’te iki dönem birlikte bulunduk. meclis’te de ırkçılığın temsiliydi. bolu’da ona oy veren her demokrat bu suça ses çıkarmalıdır. ırkçılık suçtur!" demesi üzerine, tanju özcan; "haklısın ...iki dönem birlikte milletvekilliği yaptık...ben her zaman mustafa kemal atatürk ün askeri idim...sende kandilin kadrolu yalakası...kaybetmen beni üzmedi..
    @sakiksirri" dedi.
    --spoiler--

sfkjsfdkjkjsdlfds hem terorist hem de cenebaz olunca boyle ayari yiyorsun iste.
    12 ... wake up neo
  2. 2.
    Chpnin içi böyle adamlarla dolu olsa daha ülke olarak daha farklı bir yerde olurduk.
    Bu arada tanju bey (artık tanju başkan) kılıçdar muhaliflerinden ve atatürk chpsinin gerçek temsilcilerinden biridir.
    3 ... nardaninciler
  3. 3.
    Şık olmuş...
    3 ... eratosthenes
  4. 4.
    Hani chp = hdp idi?
    Hani kol kolalardı?

Ve şu twiti atmış.
    "Tekrarlıyorum...ben Başkan olduğum sürece,Yatağa aç giren vatandaşlarımız var iken,Bolu da Türk Halkının vergilerinden oluşan bütçemizden, SURiYELiLERE bir tek kuruş yardım yapılmayacaktır..@SavciSayan ,@sakiksirri"
    5 ... eylulsabahi
  5. 5.
    Ekşici sosyoşları ve liboşçukları kudurtmuştur.

T: ayar gibi ayardır.
    3 ... ataturkcu 20
  6. 6.
    CHP PKK ile iş birliği yapıyor diyen denyolara kapak niteliğinde bir başlıktır. Sırrı sakık denilen kandil şarlatanına ayar veren ise Akplilerin her fırsatta kötülediği CHP’nin başkanıdır.
    Ne oldu ak koyunlar hani hdp ile CHP ittifak yapmıştı? ittifak olan partiler bu şekilde birbirlerine hiç laf sokar mi? Ulan var ya iftira atmak kanınızda var, kanınızda...

Tanju başkan adamsın gerçekten.
    4 ... goddess of darkness