bugün

bir nostradamus kehaneti gibi acı gerçeklik, ampirik bir bilgi.

bakın; tango yapmasını bilen kadın, erkeğini, hizaya getirmesini bilen kadındır.

kendi vücudunu yönetemeyen bir kadının, erkeğini yönetmesini beklemek, 80 yaşındaki bir ihtiyarın, pentatlon atlaması kadar ütopik bir durumdur.

tangoda; erkeğe yapılan davette, erkek daveti kabul etsin veya etmesin, bu oyunun sonu, dansla bitecektir.

ya ihtiraslı bir dans ya da intikam dolu bir dans.

her ikisi de oldukça cezp edici.

erkeği yöneten kadın; zihni, duruşu, bakışları, vücudu, erkeğe meydan okuyan tavrı, teslim alma ve ehlileştirme çabası ile pek asil.

bakın;
erkeğiniz, sevgiliniz, flörtünüz, ilişkinizdeki adı her ne ise; kadının yönetilmesinden hoşnut olmadığını dile getirse de, aslında onun zihnindeki korku, kezbanca yönetilmekten kaynaklanıyor.

geneli, sevdiceğini şu ifadelerle yönetmeye çalışıyor; 'akşam ayşelere yemeğe davetliyiz, üstüne düzgün bir şey giy, o pempe kravatını takma gibi.

kezbana bak, ulan ne giyeceğini bilmiyor mu, senin sevdiceğin veya nasıl davranacağını?

diyelim ki bilmiyor, ne yapacak kadın?
kıyafetinden hoşlanmadı değil mi?

önce keskin ve ihtiraslı bakışlarla, sevdiceğini etkisi altına alacak gözleri; 'bebeğim benimsin, o gözler, o yüzü, benim haricimde birinin göz banyosu yapmasını kabullenemem' diyecek gözleriyle.

erkek yine yola gelmiyor diyelim;
giydiği takımın pantolonundan tutup, bir hamlede kendine çekecek erkeğini,
gerekirse yırtacak.
'şimdi daha güzel, tüm hatlarını daha güzel seyredebiliyorum' der gibi, gözlerini erkeğinin gözlerine yönlendirecek
've o kırmızı dudakların bana yakın, rujunun kokusu ciğerlerimde, seni istiyorum' bakışı ile kadının dudaklarına odaklanacak.
konuşmayacak ama, sadece vücut, gözler, el ve ayaklar hamle yapacak.

tüm bu stratejik hamleleri, sadece tango yapan kadınlar, doğru sıralamada tutup, erkeğini yönetip, kendine bağlayabilir.

tango yapmayan kadının, erkeğinin, elinden alınması an meselesidir .
aranızda hala halay çekenler var.

hülasa bebeğim insanın yüzünde tarık akan kahkahası.
edit:imlalıntı.
bachata bilenlerde seni aldatmalıdır o vakit. e malum bachata da sevişiyorsun resmen.
zumba ile kalça, göbek eritsin yeter lan. tango mango sonra.
hem tango bilen hem bakire kadın sayısı az olduğu için no problema. Bence hem tango bilen hem bakire hem zengin hem 8 dil bilmesi(oral seks için önemli) vede harward da ders vermesi, uçak kullanma belgesi olması, astronot olması lazım en azından.
önerme yoksunluğundan kalpten götürecek başlıktır.
arsızz bu kadar uzun yazı yazacak motivasyonu nerden buluyosun?
horon biliyo benimki. dişi sineğe bile bakmam.
Arjantin 'de sıradan bir gün...
Sivas halayı çekmemiş kadar kötüsünüz.
Olum tango ile ilgili bu kadar dirsek çürütmüş, bir dünya çene yapmış adam beni aldatmış ekime aldatmamış sikime. Bu nedir lan. Kör oldum amk. Konu ne? Tango.. mal mısınız lan?!?
Tango bilen kadınlar aldatmaya meyillidir olarak değiştirilmesi gereken başlık.