1. 1.
  yeni jenerasyon kız modelidir.Belki yeni almıştır tangasını, belki de kendisini bir seks objesi olarak erkeklere göstermek istiyordur. forum* sitelerinde sıkça rastlayabileceğiniz gizli çekim fotoğrafları bulunmaktadır. Erkeğin cinsel isteğiniz yüzde bin arttırdığı kanıtlanmıştır.
  1 ... kumsaldaserapgorenadam
 2. 2.
  (bkz: amme hizmeti yapan kızlar)
  5 ... palta
 3. 3.
  Erkeklerin tangasına bakmasından nefret eden kız modelidir. Niye bakıyorlardır kardeşim açıkta bişi mi vardır yani? Bu türün bir de mini etekli modeli vardır ki, bacaklarına bakanları sapık olarak kategorize ederler. Orası burası görünecek şekilde kasıtlı olarak dekolte giyinen kıza bakılmalı mıdır bakılmamalı mıdır? Bakılmalıysa neden kızılmaktadır, eğer bakılmaması gerekiyorsa neden öyle giyinilmektedir? nedir yani?
  (bkz: sözlük yazarının su kaynatması)
  7 ... kizilmaske
 4. 4.
  (bkz: açık göte bakarlar)
  3 ... lowerkid
 5. 5.
  tanga giydiğinde tanga dan öte götü görünecek kızdır... birde şu var ki tanga benim bildiğim iç çamaşırının belli olması sonucu oluşan kötü görüntüyü ortadan kaldırmak amacıyla giyilir... aynı renk giyersin iç çamaşırın gözükmez... ha sen beyaz pantolon siyah tanga giyersin sermayeyi ortalığa dökersin, o zaman o göt şov olur... kaşınanı kaşırlar...
  (bkz: bu memlekette göte göt denir)
  9 ... africa
 6. 6.
  değişik varyasyonları olan kızlardır.

  düşük bel patolon giyer, bluzü ya da gömleği daracıktır, ama bunları önemsemez ablam, oturup kalkarken götüm görünmesin diye kendini paralar.
  6 ... karpuzkabugu
 7. 7.
  Sokakta tanga giyen kız sayımı yapan erkek türevlerine* istediğini veren kız türevi.

  -Dikkat saat 13 yönü!!!
  -Yok o tanga değil, g-string.
  -Oha !!!
  1 ... roarc
 8. 8.
  (bkz: tangasını gösteren kız)
  2 ... melankolik
 9. 9.
  basit görünümlü kızdır. teşhirciliği seven kızdır. oysaki açık giyinen bir insanın zaten tangasını göstermesine gerek yoktur. onuda sevgilisinin veya kocasının görmesi yeterlidir. dışarda zarif durmaz, kaliteli insan gibi görünmez. son derece bayağı durur. ister zengin olsun ister fakir olsun, tanganın görünmesi son derece kötüdür. onun yerine derin göğüs dekoltesi yada derin bir yırtmaç daha hoş duracaktır. burdanda tangasını göstermeyi düşünen kızlarımıza küçük bir öneri verelim.
  1 ... kurbaa kermitin parmaklari
 10. 10.
  tanga görününce değilde pantolondan belli olunca daha seksi gelir bazılarına.
  -1 ... geranium