bugün

an itibariyle gerçekleşmiştir. yazık oldu.
reytinglerin düşmesine neden olacaktır.
hırsından nihat'ı destekledi olum. ilk defa sinirlendi sanırım gerçek anlamda. sen zaten medyadasın goçum bundan gayrı panik yok.
şahsımı dumura uğratmıştır.
(bkz: şimdi acun düşünsün)
taner'in deryaya düşman olmasına neden olmuştur. zira "beni seven nihat'ı desteklesin" demiştir. şimdi nihat'ın hünerini görelim dediklerini yapabilecek mi.
ben demiştim dediğim hadisenin gerçekleşmesidir efendim. bu acun bu mal nihatı birinci yapcak.
nihat'a destek istetyerek öte saçmalamıştır.
Şaşırdığım durumdur.

Bir yandan da, Derya'nın hak ettiğini bildiğim için sevindim. Hem de elenen tüm yarışmacılar ve çevresi Derya'yı destekledi haliyle. Ülkenin milli sporcusuna sahip çıkması ise oldukça güzel bir şey.
kesinlikle kurgudur. yoksa sms oylamasında derya gibi birisinin taner gibi halkın gözünde adeta bi komedi kahramanı olmuş birisini elemesine imkan yok.
finalde arzuladığı nihat doğan a kavuşamamıştır. keşke finalde olsaydı. her daim ekşın.
sanırım derya'nın ağır başlı duruşu, sağ duyulu tavırları ve çoluk çocukla uğraşmaması kazanmasına neden olmuştur.

elendikten sonra taner'in davranışları ise kendisine yakışmıştır, özü budur, zira dönektir, şaşırtmamıştır.

nihat doğan gibi hilekar bir adamın finalde olması acun'un işine gelmiştir. medya maymunu bir adam iyi rating getirir.
yarışmayı hak ediyordu fakat nihat kadar reyting yapamadığı için elendi.

nihat salağı nasıl reyting yapıyor ona da anlam vermek zor.
Beklenmeyen bi durumdur. Elendigin anlayinca nihati bas taci yapip bana oy yollayan herkesin nihata oy vermesini istiyorum diyerek sasirmistir. Sonucta delidir ne yapsa yeridir.
(bkz: ekran başında göt gibi kalmak)
adamın fan sayfaları oldu, neti kasıp kavurdu videoları, burada bile yüzlerce entry girildi...meğer hepsi fosmuş.
az önce elenen ve sayesinde programın reytinglerinin düşmesi beklenen adam.
(bkz: siz beni elediniz ya size elimi gösteriyorum)
Zaten başından beri Survivor'da oy verme meselesini çözememişimdir, bu kısa sürede pekte adil yapılması beklenemez zaten. Kısacası Taner de her elenen yarışmacı gibi bunun kurbanı olmuştur.
yarışmayı kazanınca ov yeah! diyecek birinin olmaması.
acun medyanın böyle şakrat bir karekteri farklı yapımlarda kullanacağının ispatıdır.
güncel Önemli Başlıklar