1. 1.
    Maalesef ki yine Türkiye toprakları içerisinde yer alan kız olarak ortaya çıkmıştır. sevgilisiyle tartışırken karşıma çıkan ilk erkekle konuşacağım sen de görürsün edasıyla bir şeyler zırvalayıp sonra arkasına dönünce bir adamı görüp bununla konuşmam ben maymuna benziyor bu diyerek durduk yere adamı aşağılayıp adamın ruh halini bozmuş kezbandır

https://www.mynet.com/erk...rdu-110104548850#15698134
    6 ... keyf kahyasi
  2. 2.
    Bayan terörü aralıksız devam ediyor...
    2 -6 ... yerli ve milli
  3. 3.
    böyleleri azılı azgın zavallı kadındır.
    uza durulması gereken şapşalladır.
    2 ... ruzhan
  4. 4.
    insanları fazla ciddiye almaktan kaynaklı. Kızı savunmuyorum ama dediyse dedi yani, hiç tanımadığın birinin dediği şeye bu kadar içerleyecek kendini hayattan soyutlayacak ne var.
    8 ... astronomisindebikini
  5. 5.
    amiyane tabir ile kaşar kızdır. ancak hayata küsene ise 2 çift lafım var kenarda tuttuğum.

kaşar kelimesi kız olduğu için değil. insanın kaşarı anlamında ruhu kaşarlanmış terbiyesiz ve empatiden yoksun yani.
    3 ... mel mel bakan gibson
  6. 6.
    Bana biraz troll gelen hikaye.
    4 ... serdarsl06
  7. 6.
    Vay orospu. Kendisi ne bokmuş acaba.
    1 ... cold man
  8. 7.
    Sizi ezeni ezin siz de. Valla bundan sonra böyle.
    1 ... gesibaglari
  9. 8.
    Kimseyi ezmeyin incitmeyin ama sizi ezeni inciteni s*kin, itin g*tüne sokup çıkarın diyeceğim başlık. Hiçbir erkek veya kız tipi yüzünden durup dururken aşağılanmayı haketmez.
    1 ... uzunkartal
  10. 9.
    Ya, bu ibnelerden çok var bir de. Bunlarla sevgili olan erkeklere ne demeli peki? Bu aptalların bir taraflarını kaldıran erkeklere?
    Eminim ki maymuna benziyor diyen eleman, fondotensiz dışarı çıkamıyordur.
    APTAL.
    ... evreninenmutluazizi