1. 18.
    Ağa kadın 49 yaşında yani bizim falcao gibi kariyerinin son maçlarını oynuyor

Sen adamla yeni tanismissin
    Tanışır tanismaz hadi başka yere gidelim deyip otele gidiyorsun

Bence işin içinde başka iş var..
    ... winnerboy
  2. 17.
    sabah sabah ofiste kahkaha atarak okuduğum serin bir hikayedir. mekanda alkol alan birisiyle tanışıp daha sonra otele gidip seks yapmıyorum demek neyin kafası lan, puhaha. ülke harbiden ağır mal ve şizofren kaynıyor.
    1 ... dogukan xd
  3. 16.
    43 yaşındaki gençlere dikkat edilmeli bu devirde.
    ... alex morgan
  4. 15.
    tanımadığı ilk kez tanıştığı insanla 2 ayrı mekana gidip bir otele/odaya gidiyor aynı yatağa yatıyor ama sevişmek istemiyor. ilginç
    3 ... onderweb
  5. 14.
    birde sözlükteki kadın yazarlara sözlük teyzesi felan deniyor 49 yaşa kadar genç kadınmış işte. ilk kez tanıştığı biriyle otele niye gider bir insan tecavüz vardır yoktur bilemem. geçenlerde kadının biri ilk kez konuşmuşum yemeğe gidelim dedi cafe var bir tane o gün ne yer içilirse yardım parası olarak toplanacak dedi.

işkillendim dolandırıcı mı böbreğim mi gider dedim erkek halimle korktum. kibarca kadını reddettim.
    1 ... minmimeranim
  6. 13.
    49 yaşındaki genç kadın mı?

üzücü olay.
    ... nur yuzlu adam selcuk cetiner
  7. 12.
    restoran aksaray'da!!!!!!
    tanışmanın hemen sonrası içki içmeye gidiyorlar!!!
    adam kadını otele davet ediyor, kadın kabul ediyor!!!!!!!!

şimdi bu kadın otel odasına gitmeyi kabul ediyorsa nedeni bellidir. ğişti oynamak ya da kedi videoları izlemeye gitmiyor.

belli ki adamdan bir çıkar gözetti ve beklentisi olmadı, ya kadın paralıydı ve anlaşamadılar ya da adamın fiziksel bir durumunu beğemedi.

şimdi adamın tecavüz etme ihtimali yok demiyorum ama durum iyi incelenmeli. taciz, tecavüz günümüzde kadınların çok iyi kullandıpı bir silah haline de gelmiş durumda.

adaletin kantarını iyi ayarlaması lazım. adam suçsuz olabilir.
    1 ... naturalist zeytinyagi
  8. 11.
    Ekşi sözlükte sıradan bir olay.
    1 -1 ... alkolik oldum
  9. 10.
    Kız sarhoş olmuş, gördüğü ilk adama vermiş, sonradan adamın zengin züppe olmadığını anlayınca tecavüz etti diye namuslu ayağına yatmış. Olay bu. işte bunlar hep (bkz: istanbul sözleşmesi)

(bkz: kadının beyanı esastır)
    3 ... ilcan havhav
  10. 9.
    bir kadın neden akşam dışarıda yemek yerken pat diye bilmediği bir adamla tanışıp, yemekten sonra birlikte bara gidip, bardan sonra da birlikte "otele" gider? hiç masum ayaklarına yatmasın.
    1 ... uykusuz baykus