1. 1.
  tanıştığı adam tarafından tecavüze uğrayan kadın

  Olay istanbul/Fatih ilçesinde meydana geldi. 49 yaşındaki L.K. isimli genç kadın akşam saatlerinde Aksaray'da bulunan bir restorana yemek yemeye gitti. Genç kadın burada yemek yediği sırada yine aynı mekânda bulunan ve yemek yiyen 43 yaşındaki C.Ş. isimli kişiyle tanıştı. Bir süre aynı mekânda oturan çift, farklı bir mekâna giderek alkol almaya karar verdi.

  Bir eğlence mekânına giden çift burada uzun süre alkol aldıktan sonra mekândan ayrılarak bir otele gitti. iddiaya göre C.Ş. kadınla birlikte olmak istediğini söyledi ancak kadın cinsel birliktelik teklifini reddetti. Bunun üzerine öfkelenen C.Ş. yine iddiaya göre kadınla zorla birlikte oldu.

  kadının şikâyetinin ardından istanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Yürütülen soruşturma kapsamında savcılık kadını Adli Tıp Kurumu'na sevk etti. Adli Tıp Kurumu kadın hakkında savcılığa sunduğu raporda tecavüze uğradığını ifade etti.

  https://www.internethaber...taya-cikardi-2143107h.htm
  2 -8 ... traveler of secret moments
 2. 2.
  henüz yeni tanıştığı adama nasıl güvenip de alkol kullanmaya gitmiş beraber? hadi bir mekana gidip alkol kullandın eyvallah. sonra otele gidelim demiş adam ve beraber otele de gitmişsin. seni zorla götürmemiş. ee niçin gittin otele? adamla sadece sarılıp uyumak için mi? tecavüze uğradıysa da sonunu kendi hazırlamış. adam suçsuz demiyorum fakat en az adam kadar kadın da suçlu.
  7 -5 ... dertler derya olmus
 3. 3.
  Kadının sınırları geniştir, değildir. Ben bilemem, kimsenin Namus bekçisi de değilim. Fahişelik yapıp ücret de talep etmiş olabilir, olmayabilir. Otele birlikte olmak amacıyla gitmiştir, doğru ama Belki de restoranda vs fark etmediği bir şeye şahit oldu odada.

  Aynı şeyi erkek olarak düşünelim, bizi panikletecek hiç mi bir şey olamaz? Tecavüz, taciz konularının kadınlar tarafından kullanılabilir olduğunu ben de söylüyorum ama kesin olan bir duruma da ilk gece ne işi varmış diyemeyiz. 3 ay flört edip, sonra otele gidip orada tecavüze uğrasa daha mı mağdur sayılacaktı...
  2 -2 ... tromp
 4. 4.
  49 yaşındaki genç kadın kısmına takıldım Allah affetsin.
  14 ... bexdever
 5. 5.
  49 yaşında ve genç kadın... sanırım haberi yazan arkadaş da onlarlaydı ve fazla içmiş...
  2 ... esskmk
 6. 6.
  Mekan istanbul aksaray.

  Alkollü eğlence.

  Otel odasında biten gece.

  Pardon ama bunun neresi tecavüz. Bunlar parada anlaşamamış alüminyum.

  Aksaray semtini bilenler ne demek istediğimi çoktan anladı.
  3 ... nagam
 7. 7.
  49 yaşındaki genç kadından sonrasını okumadım. zaytung haberi gibi.
  3 ... kazangap emmi
 8. 8.
  Demekki neymiş,alkol içki insanlık alemine faydalıymış özellikle sahte içki.
  1 -1 ... kalahari 1
 9. 9.
  Pardon ama adamla birlikte otel odasına film izlemeye mi gitti bu kadın?
  Neden herkes tanımadığı adamlarla otel odasına film izlemeye gitmiyor.
  Peki ya kadın iftira atıyorsa ve adam istediği parayı vermediği için???
  Ya da kadın tecavüze uğrarken bağırdı da otelin güvenliği ve yan odadakiler mi duymadılar? Delili nedir?
  2 ... lenova
 10. 10.
  bir kadın neden akşam dışarıda yemek yerken pat diye bilmediği bir adamla tanışıp, yemekten sonra birlikte bara gidip, bardan sonra da birlikte "otele" gider? hiç masum ayaklarına yatmasın.
  1 ... uykusuz baykus