1. 78.
    Selam cukulatam.
    3 -3 ... omen tanrem
  2. 77.
    Herif profilinde doğa manzarası olan kıza bile tanışma mesajı atabiliyor. Neyine vuruldun abi? Kıyıya paralel uzanan dağlarına mı?
    1 ... sucukyumurta
  3. 76.
    79.

tanışmak isteyen kişi erkek tarafıysa kısaca kendinden bahsetmeli, ilgi çeken bir ıçerik varsa belki cevap gelebilir. tanışmak isteyen kişi kadın tarafıysa düz merhaba vs diyebilir
    1 ... somethingmore
  4. 75.
    Beni tanımalısın.
    ... yasyas galey
  5. 74.
    Paylaştığı konular hakkında bilgi sahibi olmanız lazim.
    1 ... 098321
  6. 73.
    --spoiler--
    merhabalar,

godfather filminin bir yerinde, şu söz vardır, çok hoşuma gider ve her yerde kullanırım:

-eğer birini seviyorsan, bırak gitsin... dönerse senindir, iskenderse benimdir!! hahahahahahaahhaahhaahah!!!

bu kısa girişten sonrai kendimi tanıtayım... spontan bir insanım... mesela profilini gördüm ve hemen sana yazmaya karar verdim...

kendini nasıl tanımlarsın?

asi?
    şatafatlı?
    kaderci?

ilk harflerine bak, beni göreceksin:)

mustafa(Jeoloji Müh.)
    --spoiler--
    1 -5 ... man kafa
  7. 72.
    Kesinlikle düz selam cümlesi olmamalı ortak bı duruma yapılan yorumla başlamalı.
    ... bogey
  8. 71.
    Tanışma mesajını bilmem ama birbirini tanıma mesajı "ee çarşamba ne yapıyoruz?" olmalıdır. *
    2 ... yildizlararasi dans
  9. 70.
    Bir gün bir yerlerde karşılaşırsak benimle yeniden tanışır mısın? Şeklinde olabilir.

Bunu duyan kadın hemen kollarına atılır. Şahsen ben demedim. Bas git lan cevabı aldım. Ama siz umudunuzu kaybetmeyin.
    2 ... benimhalaumudumvar
  10. 69.
    Onun taktiği mi olur lan?
    1 ... adam gibi konus