1. 1.
  adı üstünde hikaye. eğer bir çiftin tanışma hikayesinden bahsediyorsak nahoş başlangıçları sil baştan yazıp yeri geldiğinde anlatmak üzere uydurulan hikayelerdir. bir de yazdıkları hikayeye inananlar vardır. en güzeli de bu inananlardır bence.
  ulan tanışmışssınız işte internetten sonra da uyduruyorsunuz biz işte sinemaya gidiyoduk elimde kitaplar vardı. patlamış mısır (insan popcorn der) alıyodum elimin arasından kayıp giden mısır kesesini havada yakaladı. o an çok güçlü olduğunu anladım. mısırımı koruyup kollayan beni haydi haydi kollardı. üstelik bir de koltuklarımız yanyanaymış falan. tanışma hikayesi bulmakta sıkıntı çekenler bana gelsin çok iyi senaryolar yazarım. nasıl oynayacağınızı da öğretebilirim.
  edit: tiiizz vakitte başlık taşınsın.
  2 ... mahalle felsefecisi
 2. 2.
  3yıldır takip ettiğim forumun yöneticisi sahibiydi. davet attı tanıştık 3 hafta sonra nişan 1ay sonra düğün oldu mutluyum huzurluyum. Verilmek istenen mesaj internettende düzgün insan bulunabilir aşık olunabilir utanç duymamız gereksizdir'
  1 ... cileklietliekmek
 3. 3.
  (bkz: geçiyordum uğradım)*
  1 ... passion
 4. 4.
  benim gibi hiç öyle tanışmasını hikaye edebilecek kadar ilginç yaşamayan kişiler tarafından merakla okunulacak hikayelerdir.
  2 ... perfect stranger
 5. 5.
  benim için en ilginci arkadaşımın babasıyla-annesininkidir.
  şimdi bu arkadaşın babası bir dükkanda çalışmaktadır, dışarda sigara içerken balkondan halı silkeleyen bir kadın görür ve aşk olur.
  bu hikaye bana halı silkelemenin ne kadar önemli olduğunu hatırlatır.
  3 ... terliklerimle gelsem sana
 6. 6.
  popmundo denen oyundan tanışıp, rl rp evlenmek.
  ... ohanees
 7. 7.
  ...ne konusabilirdik ki tanimadan gorusmeden iyi niyetlerle dolu ilk mesajlardan sonra bazen gunu unutulan temmuzda heyecanli bir gunde basladi her iki taraf da oyle bir sey yok dese de utanma vardi ki soylemek istenen soylenemeyince boyle olmaz her zaman. aksaminda soylenmesi gereken soylendi cesaretti ya da olmasi gerekendi ayrilana kadar gozler bir baska bakti ayrildiktan sonra kalpler farkli atacakti...
  1 ... bir seyler olacak yarin
 8. 8.
  tanışma hikayeleri
  ... stroszek
 9. 9.
  Az önce Twitter’da denk geldim birine.

  ‘Arkadaşım markette bi çocukla bakışmış çocuk bunu takip etmiş girdiği binada izini kaybetmiş kapı önlerindeki ayakkabılara tek tek bakmış ve kızın ayakkabısını bulmuş içine ad soyad numara yazan bir not koyup niyetini yazmış. Dün evlendiler.’ yazmış.

  Bu durumda yapılacak en normal şey ‘Alo polis, adamın biri beni kapıma kadar takip edip numarasını bırakmış. Sapık mıdır hırsız mıdır bilmiyorum, şikayetçiyim.’ demek değil mi? Oğlum hiç mi haber maber izlemiyorsunuz? Onu geçtim bir Müge Anlı da mı izlemediniz? Bu ülkede 20 yaşında gencecik kız tanımadığı birinin takibi sonunda kendi apartmanında öldürüldü. Bu insanlar neyle yaşıyorlar? Beyniniz yok tamam da pır pır eden kalbiniz de mi yok?
  8 ... sarimsituruncu
 10. 10.
  Sozlukten konusuyorduk. Ben yaza dogru gelirim o taraflara dedi. Ben de icimden nah gelir dedim ama "tabi tabi gelirsen haber ver tavla atariz." Yazdim.

  Geldi.

  Tavla da attik.

  Cok da guzel eglendik.

  Ama bu ya sapiksa ya it kopuksa olayi kaynakli cantamda biber gazi, cakiyla falan gezdim ben. Yolda rotaya kilitlendim hedeften uzaklasirsa uyluk kemigine cakiyi yapiatirir kendimi arabadan atarim diye planlar yaptim. Ne cesaret aq bi daha olsa hayatta yapmam.

  Ikinci senemiz dolmak uzere.
  3 ... karantinadabunaldim