bugün

(bkz: ayıp ama)
yandaki özel msj tuşunun tam ortaya 30 luk ikonla yazılması yada üye alımı sırasında göz ve ıq testi yapılmasıyla aşılabilinecek durum..ah aziz nesin ah ne haklıymışsın
art niyetli bir davranıştır. özel mesaj butonu dururken ayar verme çabasına girmek "bakın bakın ayar veriyorum" haykırışlarını tüm sözlüğe duyurma çabasının sonucudur.
(bkz: kodum mu oturturum)
her sözlükte yaşanan; "inanılmaz yazarların" yanında yine "inanılmaz yazarların" olduğunu gösteren durum.
komik bir çabadır.öyle vahim durumdadır ki egosunu ayar vererek tatmin etmeye çalışır.
belli bir zamandan sonra laf soktuğunu sanan yazara acımaya başlarsınız.çünkü öyle alakasız şeylerde bile ayar vermeye çalışır ki siz bilgi içerikli başlık açsanız bile o altına ayar verme çabasındadır.acınacak durumdadır.
(bkz: sana da yazık be)
beyhude bir çabadır. buna çabalayan yazar modeli; yıldızlı bakınızlarla da bildiğimiz sohbetlerin belini kırar. favori lafları "dedirten", "düşündüren" ve "an itibariyle"dir.
bazi sozluk yazarlarinin entrylerin altina tanim girmek yerine yazara laf sokma cabasidir.

(bkz: entry görünümlü başlık) *
(bkz: ayar vermek)
(bkz: ayar verdigini sanan basit tip)
yeni bir edit bahanesidir.
tanımlanamayan bir çabadır
5 dünya kupası, 7 avrupa kupası, 6 şampiyonlar ligi, 4 uefa kupası, 2 super kupa, 5 inter toto kupası, 12 laliga, 15 bundesliga, 7 seri A, 3 super liğ gördüm ben böyle başlık görmedim.
kınanması gereken çabadır. çünkü yazar dediğin efendi gibi tanım yapıp entrysini girmelidir. laf sokmak bir sözlük yazarına yakışmaz. yakışamaz.
(#1528257)
o bazı sözlük yazarlarının sözlük konseptini henüz kavrayamamış olduğunun göstergesidir.
aşırı derecede çok olan çabadır, girilen entry çürütüleceğine entry girene laf söylemek daha bir kolay olduğundan dolayı yazarlar -ben de dahil- bu yöntemi seçmektedir...

olmaması gereken bir durumdur lakin önüne geçmekte bu gidişle çok zor gibi... başa kalmış başlıkta bile laf sokma çabasına girenler se daha da bir komik duruma düşerler...

şaşkın edit: bu nasıl uzun bi başlık lan böyle yılan gibi kobra gibi mubarek... *
gediğe oturuyorsa tadından yenmiyor.
değilse çekilir dert değil.
(bkz: google earth)
bir insanın gerçek kişiliği hakkında ipucu verebilecek bir davranıştır.
bazen masumca ve sırf geyik için olabilir. ama benim karşı olduğum imla hatasına ayar veren ibişler. öpüyorum onları.
"bazı" kelimesi her $eyi açıklamakta aslında.

neden "bazı" ? neden "hepsi" değil ?
(bkz: o değil de bir sınır vardı ne oldu ona)
(bkz: bak sen edepsize)
(bkz: sol frame in ebesi)

ayrıca ayar vermek kötüdür, yapmayınız.