bugün

selamın aleyküm mübarek ben bedreddin. nasılsın?

not: herkes kendini yazsın, bedreddin yazmayın sakın. *
Seni ...'da gördüm. Yüz yüze konuşacak kadar özgüvenim yok. Tanışmak için de ne mesaj atacağımı bilmiyorum.
Bir sual.

görsel
görsel
Selamın aleyküm bacım seni gördüm beğendim ve evlenmek istiyorum. Demokratik bir ülkede yaşamak yaşamamızdan mütevellit yaptığım bu tekkifi kabul edio etmemek tamamen senin elinde ama kabul etmezsen senin ağzına sıçarım!
Sokak çocuğuyuz lan biz Allahıma adım atamazsın haberin olsun.
Kesinlikle kişiyle alakalı bir bahane bulunmalı :
"Ya dövmeni nerde yaptırdın ben de yaptırmayı düşünüyorum da" gibi.
"selam tanışabilir miyiz" mesajını aşırı itici buluyorum şahsen.
Selam bebek ben kelebek.
Önce dikkat, sonra ilgi çekici olmalı.
Benim bir taktiğim var ama söylemem.
Tanisilacak kisi kiz ise, direk olarak aylik geliri ve meslegi yazarak.
Tanisilacak kisi erkek ise, bir slm yazin o zaten size yapisir.
Hic beceremedigimdir. Merhaba denir heralde, dogal davranmak onemli sonucta ejderya avlamiok.
Ananın amına sağlık çok güzel bir kız çıkarmış.
Mesaj değil ama yüzyüze yakaladıysanız
"sizi bir yerden tanıyor gibiyim" dedikten sonra kıza cevap hakkı tanımadan konuyu devam ettirin.Eğer cevap hakkı doğarsa bizimkinden üstün beynini kullanarak çat diye hayır diyecektir.
görsel
ilk entryde sevgili çükdaşım "bana bir şans daha veremez misin?" gibi gayet ezikçe bir örnek vermiş.

kusura bakma ama dostum böyle bir mesajdan sonra kızın sana vereceği varsa bile artık o mesajdan sonra donu kupkuru kalır. hatunu ıslatmayı başaramıyorsanız boşuna uğraşmayın. zamanınıza yazık. başka usuller deneyin.

uludağ sözlük'e alışmaya çalıştığım şu günlerde konuyla ilgili mevzuları ilgili başlıklarda siz değerli kardeşlerime anlatmak istiyorum. bakalım. hayırlısı.
-Merhabalar gördünüz mü?
+neyi?
- tanışmak için bahane arıyordum da...

Lm’den sonra kimseyle tanışmadım ama eğer bir gün böyle bir şeye ihtiyaç duyarsam bunu kullanacağım.
selamlar ben hilmi.

röntgenciyim. ehehe şaka sever misin aslı ? şaka yaptım.röntgenci değilim tabi ki sadece yani röntgen çekiyorum bi hastanede.
34 yaşımdayım. seni görür görmez etkilendim. maaşlı bi işin var sanırım çift maaşlı bir evlilik yapmaya ne dersin. ehehe şaka yaptım yine aslı şakacı bir insanım. hemen evlilik olmaz önce flört edip niğde gazozu içebiliriz. tanıdığım bi kafe var ama gazozlar depozitolu içip geri vericez.

ara beni aslı. aslı aramazsa fotokopisi de arayabilir ehehe. ( şaka ) ilk görüşte aşka inanıyorsan , deli dolu bir aşk hayatı arıyorsan , tutkulu bir profesyonelle cinselliği doruklarda yaşamak istiyorsan , ayakları yere sağlam basan bir adam tarafından ayaklarının yerden kesilmesini istiyorsan ara beni. arabam da var gezeriz 2003 model honda civic ( arıza lambası yanıyor )

ara beni...

hilmi - röntgenci.

işe yarıyor arkadaşlar.
Sizinle daha önce açık oylaşmış mıydık?
Meraba tanışalım mı bizler hiç tanınmayanlar
Haydi birazcık konuşalım biz koştuk yedi yalın ayak.
Nasıl olmalı bilmem ama rahatsız etmiyorumdur umarım sizi tanışabilir miyiz olmaması gereken mesaj.
görsel
Merhaba, entirilerinizi okumadan güne başlamıyorum.
Bir merhaba demek istedim.
Bu arada bora ben.
Deyin zaten devamı gelir.
Tanışma mesajini bilmiyorum ancak ayrılış konuşması böyle olmamalı.

görsel
ya nedense ben merhaba selam naber gibi tanisma mesajlarindan hoslanmiyorum. cevap veresim gelmiyor kaldi ki vermiyorum.
Bazen bir selam yeter bazen şiir yazsan yetmez. Çok kafaya takmamak lazım. Karsıdakinin o anki durumu nasıl, nereden mesajlaşıyorsunuz vs gibi birçok değişken var.
güncel Önemli Başlıklar