bugün

konuşacak hiçbir şeyi olmayan erkeğe kızın muhabbet etmek amaçlı sorduğu kurtarma sorusudur.
bu sayede en azından erkeğin konuşabileceği bir alana yönelmeyi hedefler.
aslinda belki de en iyisini yapiyorlardir; ben sormadim ve takmadim da elimde ne kaldi? motivasyonsuz, universiteyi bile bitiremeyen, bir baltaya sap olmayacak insanlar. o acidan bakinca cidden bu kadar yuzeysel ve bencil olabilmelerini de kiskanmiyor degilim.
alitirik alış verişlerine çok fazla önem vermeyenlerdir.
kendisine olan özgüveni az olan bayan tiplemeleri.
+ deli cevat?
- hee.
+ meslek nedir?
- davulcuyum.
+ nası nası ?
- davulcuyum.
+ ramazan davulcusu hı?
- tokmakçı. ıghhhhhaaaahaaa!
+ annee.
iş,mi? okul,mu..
(bkz: ben erkeği mesleğinden tanırım)
daha orijinal hali için
(bkz: ben erkeği cüzdanından tanırım)
kariyerli adam peşindeki kadındır amma velakin bu soruyu bana sorduktan sonra benden daha karizmatik bir işe sahip olmaldıır yoksa karizma yerlerde.
- pezevenk afedersin şeklinde cevap verilmesi gereken kadınlardır.
ilk buluşmadaki ilk sözü "neyle geldin?" olan kadın kadar artniyetlidir.
* **
Kendini garantiye almak isteyen hatundur. Bunjn giyimi kusami makyaji yemesi icmesi var var oglu var napsin iyi isi olan cuzdani kalin koca bulmayipta diil mi ama?
+ mesleğiniz ne?
- pompacıyım. her türlü pompalarım.
+ mesleki tecrübeniz ne durumda?
- 10 yıldır pompalıyorum. gerisini sen düşün.
+ mesleginiz nedir acaba ?
- blablabla sirketinin sahibiyim ben hanimefendi.
+ tamam zenginsen fiyatta anlasiriz o zaman. *
x: mesleğin nedir?
y: pazarlama koordinatörüyüm ben x şirketinin
x: hmm ne güzel. peki gay misin?
y: höönnk! değilim gay filan.
x: ohh süper. evlenmemiz için hiç bir engel yok.
y: ??!..
x: isim?
gözü cepte olan kadındır. büyük ihtimalle mantık evliliği düşünür.
Kendilerine sponsor olabilecek bir bey arayan hanımlardır.
türkiye'de ortalama bir aile tarafından yetiştirilmiş her genç kızın hayallerini zengin koca profili süsler. çocukluktan beri para bir araç değil de amaç olarak görülmesi beyinlerimize kazındığından, kadınlar kafalarında bir saç teli gibi taşıdıkları bu ''zengin koca'' profilini hemen tanıştıkları erkeğe uyarlamaya çalışırlar. kafalarında sabırsızca cevap bekleyen bu soruyu hemen sorsunlar ki fazla vakit kaybetmesinler. başka avlara doğru ışık hızıyla harekete geçebilsinler. çünkü rekabet şartlarının geçerli olduğu bu av ortamında, hızlı hareket etmek çok önemlidir. nitelikleri size uyan avı belirlediğiniz anda ona doğru pençelerini çıkarmış şekilde yaklaşmaya çalışan diğer avcılarında olduğu unutulmamalı ve çok hızlı hareket edilmelidir.

(bkz: welcome to the jungle)
statüye önem veren kadınlardır. böyleleri için kişilik ikinci planda kalır. önce statü sonra kişilik.
üniforması olmayan bir erkekle buluşmuş kadındır.Evlenin canlarım boş durmayınız efendim.
maneviyattan çok maddiyatın ön plana çıktığı dünyamızın , insan ilişkilerine yansımasıdır . kişilik yerine mesleğini yani ne kadar maddi güçü olduğunu öğrenmeye çalışmak , kişilik sorgulamasına sebebiyet verir ki bu durumda o bayan kendi kalitesizliğini sergilemiş olur .
kafa durumunu çözmeye çalışıyorlardır. anlamazsınız, siz erkeksiniz.
güncel Önemli Başlıklar