bugün

yeryüzünde yaşayan en antipatik adam şu anda kendisinin sunduğu yarışmada (atv) görülebilir. o nasıl antipatik hareketlerdir. o nasıl tavırlardır.

yarışmanın adını bilmiyorum şu an reklama girdi ama hala suratımdaki tiksinti ifadesi gitmedi.

turuncu sakallı bir yarışmacı var onu kast ediyorum bu arada.
Vakti zamanında Ankara'nın Bilkent'inde tiyatro okurken solcuyum ben diye ortalıkta dolaşan başarısız dizi oyuncusu...
trt den iş bekliyordur.
15 sene önce bizim evin hallerinde bir rol kapabilmek için girdiği şekilleri bilseydiniz,
bugünkü konuşmalarını da gayet olağan karşılardınız.
akp'ye yaranan işsiz tv oyuncuları listesine katılmıştır.

(bkz: halil ergün)
ingilizceyi ingilizlerden bile daha güzel konuşan adam.
pınar altuğ ile kocasından* daha fazla yatağa girip yatmış olan aktör.*
"kamer taradağlı" şeklinde söylendiğinde bile yine kendisi çağrıştırılır.
son yapılan referandumda , arakadaşımın bekçilik ettiği sandıkta oy atmasından dolayı dolaylı yoldan hayır oyu kullandığını öğrendiğim daha sonra ise yakınlarda akp ye oy verdiği söylentileri çıkan karizmatik kişilik.

ayrıca amerika daki faliyetlerini merak etmekteyim , orada neden tutunamadı mesela.
yarışma sunarken yapmacıklığın kitabını yazan oyuncu.
oyuncu adaylarının örnek alması gereken insan. tamer karadağlı'ya bakıp "nasıl rol yapmamalıyız?" diye ders çıkarmalılar.
(bkz: ferhunde hanımlar).
hata yapıp aktör olan ve bunu herkese itiraf eden, saçma adam.
sadece cocuklar duymasında ön plana çıkmış oyuncudur, şu aralarda atv de güven bana adlı yarısmayı sunmaktadır.
mason localarına girmek için can atmış ama kabul edilmemiş bir abi.
parası yetmedi belli ki.
Çocukluk dizim olan Çocuklar duymasın'ın baş kahramanıdır.
bir zamanlar yağmur zamanı adlı tv dizisinde, aynı çocuklar duymasın daki başarıyı yakalamış dı, ama o dizide bitti eski popülerliği kalmadı...
fail.

güven bana adlı, kendi sunduğu programda buna karar verdim. evet bu adam fail dostlarım. az önce kenan amcamın programı vardı. adam kendinden emin bir şekilde, gerektiğinde de ukalalığını yaparak bilgilerini bize sunuyor. ancak tamer efendi bir şeyler anlatıyor bize ama kendisi de inanmıyor bunlara. adam tedirgin. ne dedim ulan ben bakışları aşırı sırıtıyor. aşırı eğreti. olmuyorsa zorlama be genco. bilgi yarışması sunuyorsun diye bir şey bilmene gerek yok. vallahi yok. kim dedi bunu sana. komik oluyor ulan. çocuklar duymasın'da bu kadar gülmedim ben. valla. bir düşün bence.
müjdat gezen kişisine twitter üzerinden güzel ve kendinden beklenmeyen bir ayar vermiş oyuncu.
keşke çocuklar duymasındaki haluk değilde Ferhunde Hanımlar dizisindeki selçuk olarak hatırlasaydık.
iticilik abidesi.
Çocuklar duymasın dizisini ayakta tutan, sırtlayan tek oyuncudur.
Çıkar onu diziden, bak bakalım kaç bölüm tutunacak o dizi?
çocuklar duymasını hala izleyenler olduğunu öğrenip, yıkılmamıza neden olan aktris.
Sesi karizmatik olan ve george clooney'e benzeyen oyuncudur.
çok yeteneklidir, ama bir o kadar da vizyonsuzdur.
rus kaldırmış kişi.
güncel Önemli Başlıklar