1. 1.
  tuhaf haller. götü başı oynatmalar. amerikalı bir takım oyunculardan taklitlerle ömrünü geçirmiş kendini bir halt sanan karikatür müptezel. lan oğlum sen hiç altın portakal aldınmı. dandik dizilerin karikatür oyumcusumsu.
  4 -9 ... kakandoboy
 2. 2.
  valla empati kurdum benim yüzüm de çok konuşulunca şekilden şekile giriyor.
  8 -2 ... ebu fesat
 3. 3.
  En son olayda adam yerden göğe hakli. Nihal yalcin adami direk gibi oraya dikip , konusmustuk ta konusmus. Sadece ona degil ödül verenlere de bir sürü laf etmis , herkese laf sokmus. Adamcağız şişmiş beklemekten ödülü tutuşturdu eline. Saygısız kadin. Denyoluk degil sabir olmali onun adi.
  11 -2 ... giden gider
 4. 4.
  o zaman çıkma oraya zorla mı seni oraya çıkartıyorlar. orada o hallere girmek kendini bilmemek ve terbiyesizliktir. prematüre karikatür oyuncusumsu. kakası gelince sahneye de sıçsın bari.
  1 -5 ... kakandoboy
 5. 5.
  Adam beklemek zorunda değil. Ödülü alırsın konuşmanı yaparsın. istediğine salla sonrasında. Hatta Demirtaş'a özgürlük isterim diyerek şirin görün bir takım yerlere.
  Yol yordam bilmez istediğimi yaparım dersen, bir bilen kibarca yerin dibine sokar seni.
  Helal olsun Tamer Karadağlı'ya...
  3 -2 ... bizans tekfuru
 6. 6.
  bu kadar hazımsızlık bu kadar kendini belli etmek olmamış prematüre beyinsiz tiplerin işidir. kadın hayatında bir kere bu ödülü almış. çıkma o zaman kardeşim mecbur değilsin. 2 dakika orada götün başın oynamadan duramıyorsan sen ne ayaksın. 1 tane düzgün filmin yok bu triplerin kime lan müptezel kopyacı karikatür.
  2 -2 ... kakandoboy
 7. 7.
  lan tamam he he tamer karadağlı denyo hee.
  -1 ... dis guclerin oyunu
 8. 8.
  bazen devlet dairesinde imzaya gidersin,

  elde evrak beklerken öndeki densiz imzasını almıştır ama çıkmak yerine müdürle geyik çevirir,

  beklersin de beklersin, "ya ben şunu imzalatıp çıkacaktım" demek istersin ama diyemezsin.

  tamer abi o duruma düşmüş, ama odaya girip aradan evrağı uzatıp "abi şuna bi imza çak beni sal işim var gözünü seviyim" diyebilmiştir müdüre. takdir ettim.

  eyyorlamam bu kadar.
  3 ... ebu fesat
 9. 9.
  belki kendi başlığına da yazmışımdır bilemiyorum ama zerrece sempati beslemediğim bir oyuncu olduğu halde son yaşanan olayda haklıdır. ekşi sözlükte de adamı linçlemeye kalkmış bazı çakma enteller. oraya daha kapsamlı yazdım ama bence tamer karadağlıdan çok ödülü almak için sahneye gelen kişinin kabahatidir o olay. al ödülünü adama yol ver sonra 2-3 dakikalık bir konuşma yap çık git. 10 dakika ne konuşuyorsun la ? "karşımda güçlü bir rakip yoktu" gibi bir söylemi de var arada hesap et. yahu kimi bekliyordun karşında kate winslet - Cate Blanchett falan mı gelecekti aday olarak..
  4 ... mel mel bakan gibson
 10. 10.
  Tamer karadağ haklı ama tecrübesiz bir kadına yanlış yapmıştır. iki dakika bekle ama after party'de söyle kadına.
  ... tesla sahipsiz degildir