bugün

dogru bir durumdur ve bazen o kadar özenip bezenip yazılmıs seylerin yanında öylesine yazılmış entrylerin iyi oylanmasıyla yazarın sasırdıgı,özel entry saydıklarının eksi oy almasıyla kızgınlıkla karısık umursamamazlık hissettigi hale yol acan birseydir.
entrynin geyiği, ceylanı olmaz. yazarların entryleri yazdıkları başlıkların kendilerine ne ifade ettiğidir. yok efendim geyik entry imiş, bilgi dolu entry imiş, ayar entry imiş. bunlar yanlış ifadeler. entry entrydir.
bu bir sözlüktür bütün entryler yazarın anlatım biçimine göre insanı sıkmaz geyikler içermesinin yanında o başlık hakkında bilgi veren (en az bi kaç kelime ile sınırlı bile olsa) sözcükler dizisinden oluşmalıdır.yazarın o anki ruh durumuna bağlı olarak değişen ve kendini tutamayarak tamamiyle eğlenmece amaçlı yazdığı entrylerin gülmeye ihtiyacı olan yazarlarımız tarafından iyi oylanması durumudur.Hoş bi durumdur ama dengeyi tutturmanın daha hoş olacağı durumdur.
''Tamamen geyik entry'' diye birşey olamayacağı gibi ''Kısmen geyik entry'' yada ''bir kısmı geyik entry'' olmadığının kanıtıdır.iyi oy entrynin dir ''geyiğin'' değil.
oy verenlerin zihni bulanık veye netken birden okuyabilecekleri türden ilgiyi çeken ve insanı güldüren girilerin iyi oylanması halidir.sözcüklerin götürdüğü yerde sonlanan benim yazamadıgım bazı entrylerin içinde sıkıştırılmıs,kelimelerin ardındaki güldüren hos kısımların olmasının yanında direk göze çarpanların oylanmasının saskınlık yarattıgı durumdur.ayrıca mecaz anlatımın,günlük anlaşılmanın es geçilerek anlaşılmaması gereken cümledir.öyle analize dayalı anlama biçimi olursa tam bir geyiğin gidip birinden oy alması da anlaşılabilirdir ki saçmadır.
(bkz: sözlügü sözlük mü sandınız)
gayet normal bir durum biraz daha realist bakarsak olaya insanlar buralarda bilgi paylaşımından daha çok eğlenmek için vakit harcıyorlar onun için garipsenmemesi gereken gayet normal durum
(bkz: sözlükten soğuma nedenleri)
(bkz: entrynin iyisi kötüsü olmaz)*
orta sahadan rasgele vurduğunuz topun gol olmasıyla paralel haz verir. ummadığınız bir iyi sonuç, sizi sonucu bilinen bir şeyden daha fazla mutlu eder.
güncel Önemli Başlıklar