1. 1.
  Muhtemelen ömrü kısa süreli bir yaşantıdır.

  Tamam, aşk hormon işidir. Bir ilişkinin başlangıcı için gerekli olan şey duygulardır. Duygu yoksa o ilişki zaten başlamaz. Ama bir yerden sonra duygu gerçekten yetmiyor.

  Düşünsenize karşı tarafla uyuşmayan bir ton özelliğiniz var. Mesela sen gezmeyi çok seversin, o sevmez. Seninle kapalı kapılar ardında kalmayı sever, sen insan içine karışmayı seversin. Bunun gibi şeyler vesaire. Bunlar başta inanın çok küçük görünür. Yani halledilebilir şeylerdir ama bir yerden sonra gerçekten mutsuzluk başlar.

  Ve gelin görün artık duygu da kalmaz. Biter, öyle ya da böyle. Bir ilişki tamamen duygular üzerinden yürürse eninde sonunda elveda dersiniz. ilişkinin yürümesi için duygu, kafa yapısı uygunluğu ve zeka üçlüsüne ihtiyaç vardır.
  3 -1 ... issizbayan
 2. 2.
  freuda göre imkansızdır.

  çünkü sevginin temelinde cinsellik vardır.
  5 ... fall love the white rabbit
 3. 3.
  seks olmadan bir ilişki kolay yürümez bu bir gerçektir. ileriki yaş yani evlilikten bahsediyorum.
  1 ... numenorpatrik
 4. 4.
  duyguların tatmin etmediği durumlarda istemsiz kavgalar olur. iki insanında kafası karışık olur. bir birlerine bu kadar duygusal yoğunluk olmasına rağmen bir sinir bi gıcık olma durumu oluşur. belki bir birlerini çok fazla görmüyorlarsa uzun süreli olabilir. yada iki tarafta olgun davranıyorsa belki.
  1 ... cenesinde sakal cikmayan adam