bugün

tamam mesajına cevap olarak gülücük koyuyorsa kendini belli etmiştir.
Musait degildir, herseyi de kotuye yormamak lazim.
sağlam tespittir.

salyalar saçacak kadar bi yoğunluk beslemektir. böyle seven bi adam terkedilir.
aşkın en güzel tanımı. umulur ki o karşıdaki her kimse sallamadigi için değil de sizi konuşturmak istediği için sadece tamam demiş olsun. yoksa durum çok vahim.
Tamam mesajına cevap verecek kadar aşık ve acınacak halde olmaktır. Bide bazen "taam" mesajı gelir. Onun üstüne aşk dolu mesajlar, kalpler, öpücükler, gülücükler, seni seviyorumlar atılarak bir çaba beni sevsin diye uğraşılır.
Tamam'a karsilik;

Tamam
Tamam
Tamam
Tamam
Tamam
Tamam
Tamam
Tamam
Tamam
Tamam
Tamam
Tamam
Tamam
Tamam

Yazarak ona olan askinizi gozune sokarsiniz. Okundu iletisi gelir ama cevap gelmez.
aşkın en boş hali. herkes gider beyler, o kadar sacrifice'ın gereği yok. türkçesini hatırlamadım lan sacrifice'ın.
(bkz: ingilizce öğretmenliği okumak)
tespitler tarihine altın harflerle geçecek bir tespittir. bu kadar dram ve hüzün aşk sosuna bulanış şekilde başka hiçbir yerde yok.

iflahınızı sikeyim zalımlar. kalbim sıkıştı ya la.
ask degil de, sehvet anindaki karsiligi (bkz: gülücüğe odaklan) seklinde vukuu bulan duygu-durumdur.
Degısık.
aynı mesaja cevap verecek kadar aç kalmış olmak durumudur.
Böyle aşk olmaz efendiler.

Onurunuz en kıymetli varlığınızdır. Onu yerlere döküp saçmayın.
tamamını sikeyim diye cevaplanıyorsa herhangi bir aşk durumu söz konusu değildir.
Körü körüne kör olmak.
Tamam değildir o "tmm" dır. Kimse, mesajlarda sesli harf kullanmıyor ki.
Sus sus ben de azap çekiyorum!

- ruh adam.
Mangal gibi yürek gerektirir . Hele ki , buradan muhabbeti çeviren varsa , nobel ödülüne bile aday gösterilebilir .
Hayatında ciddi sorunları olmayan, küçük şeyleri dert edinen ergen irisi düşüncesi.
Tamam mesajına bi siktir git artık diye cevap veriyorum.
insan sevgim tartışılamaz.

Sonunda kaybetmektir.
goruldu yapip cevap vermeyene niye cevap yazmadin diyecek kadar asik olsam yeter.
Sadece erkekler yapmıyor bunu yeter artık genellemeyin.
Çok acıklı bir durum.
Tamam.
- ne demek tamam?

tamam.
- tamamini siktirtme amk cocugu.

Tamam
- tamam ne ya tamam ne?

Genelde bunlarin arkasindan tamam lafina susmadiginiz icin engellenirsiniz ya da engellersiniz. Biri bana tamam deyince tartismayi kestirip atmak icin beynim donuyo.
Bu şekilde cevap verilemeyecek mesajlara genelde alakasız şeyler yazarım mesela tamam yazılmışsa tersten yazılışı olan mamat yazarım.. Bazen sevdiğim şarkı sözleri, melediler falan.

Aşktan değil sadece cevapsız mesajlara sinir oluyorum. Konuşmak istemiyorsan "Sus aq" de yeter zaten.
Kalmadı öyle aşklar, fedakarlıklar dedirtir.
Gerçi bazılarının egolarınin tavan yaptığı böyle bi dönemde de bu davranış beklenemez sözlük.
uzatmalara oynamaktır, lakin gol sesi çıkmaz, mağlup ayrılır, sabaha kadar oynansa değişmez.