1. 1.
  AKP’ li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ ın “Milletimiz tamam derse o zaman kenara çekiliriz” sözlerinin ardından çığ gibi büyüyen ‘T A M A M’ tepkilerinin ilk buluşması Birleşik Haziran Hareketi tarafından dün Ankara’da gerçekleşti.

  Birleşik Haziran Hareketi bilmeyenler için : Gezi Parkı’ ndaki 17 günlük otonom süreçte, ortak kararların alındığı forumlarda mayalanan hareket.

  uludağ sözlük

  birleşik haziran hareketi ( bhh) bir çağrı yapıyor: Var olan bütün olanakları ve gücü seferber ederek tek adam rejimine Hayır demek! ilk adım;

  tamam kapatıyoruz

  Neyi kapatıyoruz?

  Neredeyse tümüyle satın alınmış televizyonları ve gazeteleri… Halkın ve muhalefetin sesini tümüyle kısan, onları görünmez kılan medyayı protesto ile başlıyor Haziran’ ın kampanyası.
  Böyle bir kampanya, havuz medyasının, hep aynı sesin çıktığı televizyonlarla hep aynı manşetleri atan gazetelerin ne denli yaygın bir öfkeye yol açtığının görülmesini de sağlayacak.

  ne kadar etkili olur bilemem ama yazmaya ve konuşmaya çekindiğimiz bu günlerde bir şeyler yapmak gerekiyor tek adam iktidarına karşı. en azından ileride çocuklarınız :

  - baba ülke bu hale gelirken sen ne yaptın?
  diye soracak olursa en azından verecek bir cevabınız olsun.

  Unutmayalım ki, AKP ve Erdoğan’ ın iktidar oluşu da medyanın onları yok saydığı günlerde olmuştu!
  3 ... tierraylibertad
 2. 2.
  tamam kapatıyoruz
  Deslekledigim kampanya.

  #tamamkapatıyoruz

  HAZiRAN'dan havuz medyasını protesto çağrısı: Cuma akşamı 20.00'de kapatıyoruz.
  https://goo.gl/ZEow4d
  2 ... veritas omnia vincit