bugün

ince sızıdır, uyutmaz efendim. haydi salıp gelelim ansızın dökülmeden ilk damla.
akla düşmeye görsün kabir azabı çektirir insana.
sabaha kadar tutulur inatla.
yatağın yanında bulunan şişeye yapılıverir.

(bkz: şaka şaka)
abartısız " hay amına koyayım" serzenişi eşliğinde yataktan kalkılır.

(bkz: hep öyle yapmadık mı)
hele ki bira içtiysen o kafayla küfredilesi, lanetler yağdırılıası durumdur. sike sike gidilir o tuvalete efenim.
ilk önce - ulan sabaha kadar tutabilirmiyim acaba? sorusunu akla getirip daha sonrada
-yok a.g kalk yap rahat uyu dedirten insani ihtiyaçtır
ne uyutur ne rahat ettirir. buz gibi evde çıplak ayakla kalkmaya üşenirsin ama ince ince sızlamaya başlar ya, dayanamazsın, kalkarsın paşa paşa tuvalete gidersin. sonra yatağa girersin ne uyku kalmıştır ne başka bir şey... bir sigara içeyim öyle yatarım diye kalkarsın yarım saat geçer, sözlüğe girersin, malum çiş ile ilgili entry girersin... hala uyku yoktur, kaçmıştır...

zalımsın tam uyumak üzereyken gelen çiş...
kasık ağrısının uykuya galip geldiği andır, eksi bir derece sıcaklıktaki evde insanı tıpış tıpış götürür tuvalete. Bir saattir bir türlü ısınmayan ayaklarsa tekrar soğmuştur.
asla kalkıp da boşaltımı hak etmeyen çiştir. sabaha kadar bekletilecektir. mesanede isterse tortulaşsın, dibe çöksün, taş oluşsun, ben yatağa yattıktan sonra kalkmayacak kadar üşengecim.
(bkz: puşt gibi ibne gibi bir şey) gecenin bütün laneti üzerinde olsun uyumak üzereyken gelen çiş.
final dönemi girmeyin şu sözlüğe diyorum. böyle oluyor sonra.
güncel Önemli Başlıklar