bugün

beyaz yalandır. karşıdakini kırmamak için refleks olarak söylenir.
bir de tam ben arayacaktım , sen aradın modeli vardır ve tam ben arayacaktım, sen mesaj attın, niye aramıyorsun pezevenk modelinide unutmamak lazım.
at yalanı sikeyim inananı durumudur.
yalancının anasını sikmiyolar ya.
birbirini gün içinde 42 defa arayıp,79 tane mesaj atan sevgililerin başına sıkça gelen durum. mola zamanııı birer çay içinde bu sırada parmaklar ve kulaklar dinlensin canlar.
tam mesaj atacaktım sen aradın yalan söylemekten başka bir şey değildir. bu kadar isabet olur mu at yalanı sevim inananı. mesaj olayını insanların bazıları hiç kullanmıyor, açıyor telefonu konuşuyor. tüfek icat oldu mertlik bozuldu misali. telefon kullanan adam açar konuşur. önemli bir yerdeyse mesaj çeker, bunun haricinde her şeye mesaj çeken bir insan telefon kullanmasın daha iyi.
beklenmedik biri geldiği zaman bizde senden bahsediyorduk yalanının benzeridir.
telepatinin amına koymuş insan beyanı. bunun bir ilerisi "rehberim silindi kanka yaa görüşemedik"tir. az samimi olun lan, bırakın şu ikiyüzlülüğü.
istenmedik biri geldiği zaman "bizde tam kalkıyorduk" yalanının kuzenidir.
rehberdeki numaralar silindi, numaranı iki kere kaydettim ondan adın görünmüyor tarzı dönütler kadar mahcup edici bir cevaptır.
(bkz: en çok söylenen yalanlar)
(bkz: telepati)
Yalan oldugu bilinmesine ragmen "aaa canim bak kalp kalbe karsiymis" dedirten cumlecik.
tarihe geçmiş 10 büyük yalandan biridir.
yazılan mesaja acınma halidir parmaklar boşa mı çalıştı yani ne var sabredip iki dk aramasaydın.
yalandan kim ölmüş swh
Bazisi cidden samimidir soylediginde. Valla bak.
klasik yalanlardandır.
yalan....
babayı ye sen. öyledir tabii.
(bkz: Gerçek olabilme ihtimalini sevdim)
eğer telefon çalmadan açtıysa doğrudur, eğer 10. çalışta açtıysa yalanın ağa babasıdır.
Karşınızdaki kişiye mesaj atarken tesadüfen sizi aramasıdır. Türklerin klasik yalanı olarak bilinir.
ama bazen gercekten oyle olur...

sırf bu beyaz yalancılar yuzunden, ıste boyle kurunun yanında yas da yanar.
söyleyen, kişinin kendisiyse ve gerçekse* * * insana mutluluk verici eylem. aynı anda birbirini düşünen iki insan olma fikri gülümsetir, iç ısıtır...vs.
güncel Önemli Başlıklar