bugün

Çoğu kişinin hayalidir.
Tam bir narsistliktir. Çünkü öyle biri yoktur. Insanlari olduğu gibi kabul etmek erdemliktir.
Bulduğum an yapışırım yakasına bırakmam.
tam buldum, işte o dediğim kişidir. vardı artık yok.
22 senedir olmayandır.
(bkz: Aman sabahlar olmasın)
ilişkinin ilk üç günü ayırımsız tüm insanların düşüncesi.
kader kısmet işidir. şans yoksa kaderinizde yoksa olmuyor.
bir de devrem deyin de tam olsundur.
Genelde uzun sürmez. Çünkü biz insanlar daima "daha iyisi olsun. Elimde olmayanına da bakayım. Yoldan geçene de laf atayım" diye diye elindeki kafa dengi sevgiliden de olur.
teknik olarak mümkün olmadığına inandığım durum. aşk da zaten bu durumun gerçekleştiğine inanma hali.
cümle cemaatin umduğudur. çok azının başına gelir..
allah` ın sevgili kulusunuz dur.
ilişkiyi ilişki yapan farklıliklar degilmidir. Bence cok sacma . Genelde kendini begenen insan beyanları kendi gjbi olsun isterler .
Güzel olacak olandır.

(bkz: hadi inşallah)
Zor hatta imkansız gibi bişey. Önemli olan her şeyin orta noktasını bulacak birini bulmak.
pollyannacilikdir.zevki çıkmaz lan o zaman.
Hayaller kurmaktır.
dünyalar güzeli bir sevgili bulmaktan çok daha güzeldir.

orta güzellikte olsun, kafa dengi olsun. *
(bkz: yok ki)
inanılmaz derecede insanı mutlu eden, huzura kavuşturan olaydır. Ancak bunun birde o kişiyi kaybetmesi var, sancılı bir süreç sizi bekliyor olabilir.
Bulamazsın bulduğunla arkadaş olursun.

Zaten kafa dengi arkadaş olur sevgili olmaz. Sevgiliyle aranda farklılıklar olacak sen bazı şeyleri tolere edeceksin bazı şeyleri o tolere edecek. süper kafa dengi kişi arkadaşın olur yer içer takılır eğlenirsin. Ha sen arkadaş ayağı göt ayağı diyen tayfadaysan diyeceğim yok.
hep bunun hayalini kurardım ama hiç de tam olarak kafa dengi olan kızlarla aramda duygusal bir şey olmuyordu hepsiyle çok iyi arkadaştık. neyse sonra aradan zaman geçti bir kızı sevdim o da beni sevdi, aslında öyle mükemmel uyumlu kafa dengi değildik ama seviyorduk. denemeye karar verdik ve birlikte vakit geçirdikçe birbirimize benzemeye başladık. kısa zaman sonra o kadar çok vakit geçire geçire tam birbirimizin kafa dengi olduk birbirimizin sevdiği şeyleri sevmeye aynı şeylere gülmeye başladık.
sonra tabi ne oldu saçma sapan bir sebepten ayrıldık ve o kendine yeni kafa dengi insanlar yapmaya ben kendime yeni kafa dengi insanlar yapmaya doğru yola çıktım.
(bkz: bu da böyle bir anımdır)
Tam kafa dengi sevgili bulmak demek her konuda dört dörtlük anlasacaginiz birini bulmak demekse ben hem böyle birinin olduğuna hem de bunun bir ihtimal gerçekleşmesi durumunda hayallere vesile olacağını düşünmüyorum.

Her insan kendine benzeyen insanlara doğal olarak sempati duyar ama sizin gibi olan biri ile sürekli beraber olmak bir yerden sonra sorunlar yaratır. Bu nedenle bence asgari müştereklerde ortak olunduktan sonra dört dörtlük bir uyum olmasa da güzel bir ilişki yaşanabilir.

Bunun dışında insanların aşkı idealize etmeleri de onların mutlu olmaları yönünde bir engel teşkil ediyor.
bence başka bir zamanda oda beni arıyodu fakat yitip gitti bu dünyadan ikimizde yarım kaldık..
güncel Önemli Başlıklar